PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752681}

The Command

Kursk
6,9 14 826
ocen
6,9 10 1 14826
5,2 12
ocen krytyków
Kursk
powrót do forum filmu Kursk

Tragiczny plakat. Przedstawia amerykański typ Virginia, a nie rosyjski projekt 949A Antiej. Ignorancja nie boli. Spodziewałem się czegoś innego po filmie tematycznym..

Ralph89

Raczej Panowie z filmwebu się nie postarali bo plakat podobno wygląda tak:

https://www.imdb.com/title/tt4951982/mediaviewer/rm1940881152

ocenił(a) film na 8
Ralph89

Podziwiam wiedzę w temacie, mi jednak przypadł do gustu, przypomina socjalistyczne plakaty, monumentalne i konkretne, jednak o niezłych walorach artystycznych.

Laksandra

A dziękuję. Akurat siedzę w mediach branżowych, więc to kolejny powód dla którego film mnie ciekawi.

Ralph89

Plakat już uaktualniono, teraz jest chyba w porządku

ocenił(a) film na 6
Ralph89

Mnie najbardziej kuł język angielski, zamiast rosyjskiego.

użytkownik usunięty
Bandit1908

A mnie "kuje" Twój język, zamiast polskiego :))

ocenił(a) film na 6
Bandit1908

O, gdyby gadali po rosyjsku, to by był znacznie lepszy odbiór. Czy mnie się zdaje, że oni tam mówią po angielsku z rosyjskim akcentem?

ocenił(a) film na 8
Bandit1908

Mnie w ogóle zastanawia, dlaczego angielski? Przecież to film produkcji: Belgia Francja Luksemburg.

ocenił(a) film na 5
Ralph89

Na podstawie fantazji twórczej niejakiego Roberta Moore zapisanej w powieści, w moim luźnym tłumaczeniu: "Czas do śmierci. Niedostępna historia tragedii Kurska" przełożonej na obraz filmowy przez amerykańskiego scenarzystę i duńskiego reżysera w międzynarodowej obsadzie no i cienko wyszło. Brak mi Rosjan w tej bardzo rosyjskiej, tragicznej, historii. Cy się kiedyś doczekam - chciałbym. Przepraszam, że pominąłem wywoławczy plakat - 5/10 !!!

ocenił(a) film na 6
Ralph89

W samym filmie pojawia się mała nieścisłość. Podczas załadunku brytyjskiego batyskafu w tle stoi nowy model ciągnika siodłowego marki DAF, który to w tamtym okresie jeszcze nie zaistniał nawet jako auto testowe. Tak jak piszesz. Ignorancja nie boli.

Ralph89

Co powiesz o dronie podwodnym, który obczajał pierwszy obraz okrętu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones