PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017598}
6,4 6 529
ocen
6,4 10 1 6529
6,0 5
ocen krytyków
Kung Fu Panda 4
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 4

Kiedy ma się dziecko to zazwyczaj ono decyduje na co pójdziemy do kina i muszę przyznać,że po raz pierwszy obejrzałam z ciekawością bajkę w kinie. Kung fu panda 4 jest zabawna, wzruszająca i mądra. Głównych bohaterów nie da się nie lubić.  Chętnie obejrzę jeszcze raz tym razem w domowym zaciszu.

ocenił(a) film na 8
missbrasil

te same wrazenia. zazwyczaj czlowiek sie musi meczyc na kolejnej slodkiej baji typu trole choc ostatnia czesc byla znosna. a tu naprawde nie zalowalem ze poszlismy do kina choc nastawienie bylo wiadome jak to do xtej czesci. ale czasem sequele daja rade. pozdrowionka.

missbrasil

Przeprasza, czy mogła by mi Pani powiedzieć które dokładnie sceny w filmie były ,,wzruszające, mądre,, ?obejrzałem film w kinie i nie widziałem tam ani jednych ani drugich.

ocenił(a) film na 5
michal936

Jak to? A ta głęboka przemiana bohaterki mikrosekundę po wprowadzeniu głównego bohatera w pułapkę (tryb ironii wyłączony). W tym filmie nie było niczego poza odcinaniem kuponów. Po prostu przewidywalna i płytka fabuła. Może trzylatek to kupi, ale starsze dziecko skrytykuje. Nawet trójka miała w sobie nieco wzruszających scen (mimo iż była wyraźnie słabsza od pierwszych dwóch części. Tu tego zabrakło. Tak jak i dobrej fabuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones