PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017598}
6,4 6 529
ocen
6,4 10 1 6529
6,0 5
ocen krytyków
Kung Fu Panda 4
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 4

W celu przygotowania się do zagrania głównej roli, panda wcielająca się w postać Po musiała przytyć ponad 40 kilogramów (jadła głównie smażone pędy bambusa w panierce)

Filmy był kręcony w latach 2021-2022 podczas pandemii korona-wirusa gdzie większość pobocznych bohaterów występowała w maseczkach, które następnie zostały komputerowo usunięte. W niektórych scenach widać jednak sznureczki na policzkach poszczególnych postaci co świadczy o słabej edycji tych scen.

Oryginalna pantera śnieżna grająca rolę Tai Lung'a musiała być zastąpiona innym Irbisem, ponieważ zmarła tragicznie podczas polowania na koziorożce na szczycie Himalajów w 2017 roku.

Z uwagi na to, że w filmie występuje dużo zagrożonych gatunków zwierząt producenci musieli zachować szczególną ostrożność. Niestety, jak to w filmach akcji bywa, nie obyło się bez ofiar.

Większość uzbrojenia wykorzystanego w filmie to pozostałości po 1 części Kung Fu Panda co oznacza, że sprzęt który widzimy w niektórych scenach może mieć nawet 15 lat!

Początkowo w filmie mieli wystąpić jedynie antagoniści z pierwszych 3 części, jednak w trakcie kręcenia większość scen z ich udziałem została wycięta i zastąpiona scenami z kameleonem, który przybiera postać różnych złoczyńców.

Realizacja filmu spotkała się z wieloma kontrowersjami, jedną z nich był strajk K.O.S. (Komitet Obrony Stawonogów) który domagał się by w produkcji pojawiło się więcej bezkręgowców. Ostatecznie udało się ukończyć dzieło bez większych zmian w obsadzie.

kamilhalas

Ale ty wiesz że to animacja komputerowa, a nie film aktorski, tak?
Bo jak na żart to trochę mało mnie bawi

Saylora

Aleś zabłysnął teraz XDDD

shee_jm

Jakie xd ?
Moja siostrzenica kiedyś nie miała pojęcia jaka jest różnica pomiędzy animacją a filmem aktorskim. Tak że skąd mogę wiedzieć czy przedmówca naprawdę tak twierdzi, czy wypisuje w Internetach jakieś suche żarciki 

ocenił(a) film na 7
Saylora

A ile wtedy miała lat?

kaymann

Nie pamiętam, ale na pewno więcej niż osiem

ocenił(a) film na 9
Saylora

Musisz mieć strasznie nudne życie ;)

kamaz89

Nie muszę skakać ze spadochronem żeby się nie nudzić

Saylora

Za to ty sie wydajesz jakimś świeżo upieczonym nastolatkiem który udaje ze jest dorosły i dojrzały bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić by prawdziwa w pełnił dorosła i dojrzała osoba chociaż przez chwilę pomyślała że ktoś to piszę na serio a nie w formie pewnej parodii "ciekawostek" które na tym portalu możesz przeczytać pod filmem.

kamillo112

Dwudziestolatek to nie jest jakiś dzieciak jeśli nie wiesz, a mnie akurat nie śmieszą takie rzeczy. Są raczej żałosne

Saylora

Dorośniesz to zrozumiesz

TomoSiara

Widać że zazdrościsz cudzego wieku. Ja tam się odmładzać ani postarzać nie muszę jak jakiś dzieciaczek

Saylora

Wyjmij kija z 4 liter - mnie śmieszy

zaitsu112

Żenua, nie żaden gust.
Nie posikaj się 

ocenił(a) film na 5
Saylora

O jesus just SHUT UP Karen. Atencji więcej dostaniesz na 9gagu

kamilhalas

Mnie śmieszy

kamilhalas

Ale potężnie śmiechłem przy ostatnim. Nie zrażaj się powyższym kolegą z drewnem w zadzie, brakuje ludzkości teraz takiego absurdalnego humoru. Wielkie dzięki za poprawienie nastroju.

Floadi

Absurdalny humor...
No cóż tu powiedzieć na ten zjazd przedszkolaków 
Dorosłych normalnych ludzi nie bawi taka dziecinada 

Saylora

Chciałeś spotkać dorosłych i poważnych ludzi pod bajką o wojowniczej pandzie?

Floadi

Chciałaś... jakbyś nie zauważył 
Nie wszyscy oglądają to żeby się chichrać jak hiena. Dla niektórych to sentyment i klimat.
Z resztą humor tej serii już i tak sięgnął dna, jeśli by nie powiedzieć że zaczęli nimi wręcz walić ludzi w gębę 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones