PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35912}

Kult

The Wicker Man
7,0 8 188
ocen
7,0 10 1 8188
7,2 16
ocen krytyków
Kult
powrót do forum filmu Kult

ciekawe

ocenił(a) film na 4

jesem ciekaw; fakt: film zostal obejzany, konkluzja: osobiscie nie urzekl mnie. Piosenka podczas kuszenia sierżanta Howie'go jest genialna, kawal dobrej muzyki, zreszta jak przez wiekszosc filmu. zakonczenie niespotykane w wiekszosci obecnych filmow. ale poza tym cieniutko. Christopher Lee mnie zaskakuje, skad sie on wzial w tym filmie (tak samo jak Ennio Morricone w "Upiorze w operze" z 1998r). a do tego scena pochodu, coz mogli sie jeszcze na niebiesko pomalowac i uchodzili by za smurfy. Jest to moje osobiste odczucie, zapewne spotkam sie z ostra krytyka i zostane wyzwany od matola, ale tak to jest. jezeli ktos bedzie miec cierpliwosc, niech mi wyjasci w czym ten film jest taki wyjatkowy, ze zasluzyl sobie na miano kultowego. oczywiscie nie neguje wszystkich, ktorzy sa filmem zachwyceni, normalna rzecz - gust - kazdy jest przecie inny.

ocenił(a) film na 9
bornstubborn

Po pierwsze:
spełniam twoje oczekiwania - jesteś matołem.

Po drugie:
film jest kultowy ze względu na tytuł.

Po trzecie:
nie widziałem tego filmu.

ocenił(a) film na 8
Zygfryd666

TO GNIOT. Niestety dobrym aktorom również zdarzają się takie "KWIATKI". Nie horror bo nie straszny, nie thriller bo zero napięcia, nie dramat bo tak głupi, że aż żenujący. Np. Sposób w jaki główny bohater prowadzi swoje śledztwo... Jeszcze nie widziałam w żadnym filmie tak beznadziejnie bezmyślnego gliniarza.
Szkoda czasu, słów i nerwów.

kea_nika

i dlatego dałaś mu 8/10? idź sie leczyć.

bornstubborn

synku, jeśli już dorosłeś i nie zmieniłeś opinii o tym filmie , to czas najwyższy iść do: 1. OKULISTY i 2. LARYNGOLOGA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones