PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467290}

Kult laleczki Chucky

Cult of Chucky
4,5 5 637
ocen
4,5 10 1 5637
4,0 3
oceny krytyków
Kult laleczki Chucky
powrót do forum filmu Kult laleczki Chucky

6/10, nie gorszy niż ostatnia odsłona, ale nic specjalnego:)

Ejkiczi

Faktycznie szału nie ma. Niektóre momenty ciekawe, ale też sporo scen za mocno przerysowanych. Jak dla mnie też 6/10, ale bez przekonania.

dj_tomas15

Nie było tragicznie, ale moim zdaniem, poprzednia część była lepsza. Troszkę namodzili z tym całym kultem
Brad jak zwykle w formie. Oglądało się przyjemnie 6/10

DarkBolo

Gdzie jest do obejrzenia?

MateoVeb

Ja oglądałem na stronie cda-x :-P

Ejkiczi

Jak to jest, że premiera 20 października, a w sieci jest już blu-ray? Premiera była od razu na blu-ray i dvd?

ocenił(a) film na 6
Ejkiczi

Prawdę mówisz. Bardzo profesjonalnie napisany i nakręcony, ale widać, że celowo przeciągają sceny i zostawiają otwarte wątki żeby zmotywować sfinansowanie następnego odcinka. Taki nawyk pracowników telewizji, wszyscy mają nadzieję na bycie następnym "show".

ocenił(a) film na 6
Wujek_Sylwek

Ale pod oceną się podpisuję i też dam tutaj 6/10, bo normalnie nie można jeszcze oceniać, mimo iż światowa premiera była ponad miesiąc temu.

ocenił(a) film na 5
Wujek_Sylwek

Profesjonalnie nakrecony ? Tosz to bylo kino klasy C komputerowy snieg,blyskawice sam film bardzo sredniej jakosci widac że daleko mu to amerykanskich produkcji wygladal jak typowa telewizyjna tania produkcja a'la filmy puszczane na TV Puls

ocenił(a) film na 6
cookiexkannibal

Niestety nie oglądam polskiej telewizji, także nie mogę z nią porównać tego filmu. Ten film jest tani ale bardzo profesjonalny w wykonaniu. Brakuje mu za to uroku i polotu pierwszych edycji sprzed lat. Były one zdecydowanie mniej profesjonalne, wręcz półamatorskie, ale za to miały lepsze tempo i ciekawsze pomysły dramaturgiczne.

Miały też pewne podejście w przymrużeniem oka, którego bardzo brakuje tej produkcji. Tutaj wszystko nakręcone jest na śmiertelnie poważnie.

Mnie tam tanie efekty wizualne nie przeszkadzają, bardziej mnie rażą tanie efekty dźwiękowe: nie cierpię jak trzeba ciągle przyciszać i pogłaśniać odbiornik bo albo nie słychać dialogów albo efekty są za głośne. W ten sposób to horror można zrobić z transmisji mszy świętej w Radiu Maryja.

ocenił(a) film na 5
Wujek_Sylwek

Mnie najbardziej razilo drewniane słabe aktorstwo .. dialogi i zachowanie aktorow byly takie sztuczne slabo zagrane takie jak z kartki czytane czasami ...zreszta 50% dialogow i scen moim zdaniem zbędna w dodatku ten nowoczesny szpital nie pasowal tam kompletnie rozumialbym gdyby to byl jakis stary obskurny ciemny ośrodek a to takie wrecz futurystyczne jakby sie akcja dziala 100 lat do przodu ...wszystko bylo tak idealne tam,że aż razilo sztucznoscia po oczach..ale w sumie nie liczylem na szał bo lata 80 i 90 sa nie do przebicia jezeli chodzi o horrory ..wtedy byl klimat,inaczej sie kręcilo wszystko a teraz o rewelacyjny straszny horror to jak z iglą w stogu siana ..

ocenił(a) film na 6
cookiexkannibal

Co do tego to się zgadzamy: te "futurystyczne" wnętrza to właśnie objaw profesjonalizmu na małym budżecie. Jak się kręci filmy to trzeba uwzględniać konieczność robienia powtórnych ujęć i temu podobnych dokrętek. W takich super-czystych i uporządkowanych wnętrzach najszybciej i najtaniej robi się takie dokrętki bo szybko i łatwo można przywrócić stan z początku ujęcia. Wbrew pozorom dobrze zrobić "obskurny" wygląd jest trudniej, może nie dużo drożej ale na pewno zajmuje to więcej czasu na ponowne rozsianie kurzu, rozwieszenie pajęczyn, i.t.p.

A tutaj ekipa pracowała bardzo profesjonalnie, zupełnie tak, jakby kręcili reklamę szpitala psychiatrycznego. Mnie to już dawno przestało przeszkadzać, po prostu się przyzwyczaiłem i nie zwracam już na to uwagi.

ocenił(a) film na 5
Ejkiczi

Chucky jest realny przez caly film ? Czy sa momeny ze jest komputerowy ? Moim zdaniem poprzednia czesc byla katastrofą chucky nie wygladal jak chucky i byl sztucznie wygenerowany aż razilo po oczach po trailerze nowej czesci widze ze komputera nie ma a sam chucky przypomina tego starego szczegolnie gdzie się wścieka i morduje bezlitosnie ..od 3 czesci nie wygladal tak przerażająco w kolejnych czesciach aż tu nagle niespodzianka

ocenił(a) film na 3
cookiexkannibal

Komputerowy jest też w 7 części. Ta najnowsza część jest moim zdaniem gorsza od poprzedniej,
która przynajmniej była klimatyczna. "Cult of Chucky" 2017 obok Seed of Chucky 2004 to najgorsza część.
1 > 2 > 4 i 6 > 3 > 5 i 7
Laleczka Chucky 1988 - 8/10
Powrót laleczki Chucky 1990 - 6,5/10
Laleczka Chucky 3 1991- 5/10
Narzeczona laleczki Chucky 1998 - 5,5/10
Seed of Chucky 2004 - 3/10
Klątwa laleczki Chucky 2013 - 5,5/10
Cult of Chucky 2017 - 3/10

ocenił(a) film na 5
returner

Obejrzalem te czesc i chucky nie byl wygenerowany komputerowo jakos nie zauwazylem ale wizualnie nie wyglada tak przerazajaco jak kiedys i nie zgodze sie ...uwazam ze poprzednia czesc byla katastrofą ta nowa to mocny sredniak zbyt zabawna sam film zrobiony dosc slabo i sztucznie

ocenił(a) film na 5
returner

Ja pierwszym 3 czesciom daje po 9,10 kolejnym 4-5 mocne 8 przedostatniej 2 a najnoweszej 5

ocenił(a) film na 6
Ejkiczi

A na płytach kiedy będzie wydany?

karpiok23

Waśnie wie ktoś kiedy będzie dostępna w pl na zamowienie?

ocenił(a) film na 10
Michal_KK92

Miało byc 25 października na dvdmax.pl i nie ma, patrzę codziennie i nic z tego

konri3

Wiem, ale już pobrałem z neta płaciło się 5 zł i jest w jakości Full HD i na dodatek z lektorem polskim.

ocenił(a) film na 6
Ejkiczi

Nie jest dostępny nie ma go ani na DVD ani Blu Ray. Ciekawe czy wogole to wydadzą w Polsce.

ocenił(a) film na 6
karpiok23

Jeżeli chodzi o wersję polską, to możliwe, że nie jest i nie będzie dostępna, jak setki innych filmów, ale zakładam, że nie różniłaby się od wersji oryginalnej, która jest dostępna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones