PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100555}
6,2 287
ocen
6,2 10 1 287
Kto wierzy w bociany
powrót do forum filmu Kto wierzy w bociany?

Dziś obejrzałem film i musze przyznać że mnie bardzo poruszył.
Bardzo silna miłość obojga ludzi.Chęć decydowania o przyszłości, ucieczki z domu na wyspe..no w końcu Przysięga(może i na niby ale połączona więzami krwi).
chorobliwa wręcz nienormalna miłość jednego z bohaterów powoduje że miłość drugiego bardzo szybko spada do zera...
..Naprawde dobry Film obrazujący miłość której nie dostajemy od początku gdy musimy sobie radzić sami, ale gdy jej zakosztujemy Stracić jej nie chcemy..i to za wszelką cene. 9/10

No i zdanie z filmu-jakże trafne
"...Romeo i Julia - to by też nie przetrwało by się rozeszli, tylko w czas się Zabili..."

saabwagon

Tak dokładnie, to:

- "Zresztą Romeo też by wykiwał Julię, gdyby się na czas nie pozabijali"...

i tego na pewno nie wymyśliłby ani humanista, ani inżynier, tylko Janek Himilsmach :)

saabwagon

ja bym tego raczej nie nazwał miłością a obsesją, to tak jak ten dzieciak co zobaczył na wystawie zabawkę i chce ją mieć, młodzieńcze niedojrzałe uczucia pełne iluzji i egoizmu a główny bohater zrobił na mnie wrażenie narcystycznego gówniarza(dziś nazwano by to adhd) nie liczącego się z odczuciami innych,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones