PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95070}

Kto sieje wiatr

Inherit the Wind
8,1 5 590
ocen
8,1 10 1 5590
8,7 3
oceny krytyków
Kto sieje wiatr
powrót do forum filmu Kto sieje wiatr

Popularność

ocenił(a) film na 10

Na dzień dzisiejszy film zdołał zebrać 875 ocen. Biorąc pod uwagę jak fantastyczny jest to obraz, ta liczba jest śmieszna.

Przewiduję, że w ciągu 2 lat liczba ocen się podwoi, a potem głosów będzie przybywać już lawinowo. Za 5 lat powiedzmy 8 sysięcy głosów...? Zobaczymy o ile się pomylę. :D

Może być ciężko powtórzyć szał popularności '12 Gniewnych Ludzi' bo tamten jest prostszy, jednak w 'Inherit the Wind' drzemie podobny potencjał. Potrzeba tylko więcej poleceń jako zachęty dla osób szukających dobrych filmów.

ocenił(a) film na 9
Aiden_Vaine

Mnie również smuci że tak dobry film jest praktycznie nieznany w naszym kraju. Trochę lepiej jest na IMDB ale też bez rewelacji.

Co do Twoich przewidywań to nie byłbym takim optymistą (choć chciałbym się mylić). Co prawda liczba głosów rośnie ale średnia spada. Pamiętam że 3 lata temu film miał tutaj ok. 400 głosów i średnią 8,6 ( to właśnie ta wysoka średnia sprawiła że go obejrzałem).

Ja obstawiałbym raczej ok. 1,5k głosów za 2 lata i 3-4k za pięć lat oraz ocenę w przedziale 8,1-8,2. Nie wróży to najlepiej temu filmowi i myślę że będzie mu ciężko dostać się do 100 najpopularniejszych filmów z przed 1966r. (w tej chwili jest na 458 miejscu)

Jednak z drugiej strony za filmem stoi jego ogromny potencjał. Temat, który jest w stanie zaciekawić większość widzów i genialne wykonanie więc różnie może być. Osobiście trzymam kciuki by udało mu się zaistnieć i na pewno będę wszystkim polecał.

ocenił(a) film na 10
_GHOST_

Jeśli film zbierze 1000 ocen, zacznie figurować w rankingu filmwebowym, jeśli się nie mylę. W tym nadzieja.

ocenił(a) film na 9
Aiden_Vaine

Racja. To rzeczywiście może dużo zmienić.

_GHOST_

chętnie też bym obejrzał, ale nie bardzo wiem gdzie

nie_zarejestrowany

Będzie w sobotę o 17 na kanale MGM

rockmantyczna

no niestety nie mam MGM, ale dzięki za dobre chęci ;)

_GHOST_

2,3k po dwóch latach, czyli wiecej niż zakładaliście. Ja właśnie odpaliłam

ocenił(a) film na 7
Aiden_Vaine

Dzisiaj pojawił się u YiFy'ego więc może troszkę popularność mu wzrośnie. Ode mnie mocne 7/10

ocenił(a) film na 8
milek_87

właśnie pobrałem, tylko cholera nie ma do tej wersji żadnych pasujących napisów :/

ocenił(a) film na 7
voler1

do wersji 720p z Napi na pewno są bo brałem

ocenił(a) film na 8
milek_87

Faktycznie, z początku nie było. To zacieram rączki na seans ;]

ocenił(a) film na 7
voler1

Polecam :)

Aiden_Vaine

No i się nie pomyliłeś - dwa lata później prawie 2400 ocen.

Aiden_Vaine

właśnie biorę się za oglądanie

Aiden_Vaine

Jest marzec 2017. Film ma 3.442 głosy, średnia - 8,1. Ponad 5 tysięcy osób (5.244) chce go obejrzeć.
Za chwilę obejrzę i ja. Już się cieszę na tę ucztę. :)

ocenił(a) film na 10
Klio_02

Sierpień 2020 - 8,1, 4 717 ocen . :) Powyższe prognozy sprzed kilku lat odnośnie oceny oraz liczby widzów trafione. A co do samego filmu, to świetny. Fantastyczna perełka. Wyszukałem go w bazie Filmwebu stosując odpowiednio kryterium oceny (sortowanie od najwyższej oraz liczby widzów (maks. 10 000) i dzięki temu dzisiaj trafiłem na to cudeńko, zaś wcześniej na równie mało znane, a świetne dzieło pt. "Elmer Gantry".

ocenił(a) film na 9
Aiden_Vaine

2023 - ledwie 5400 ocen...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones