PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6916}

Książę w Nowym Jorku

Coming to America
6,7 107 460
ocen
6,7 10 1 107460
6,4 18
ocen krytyków
Książę w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Książę w Nowym Jorku

Super komedia

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie perełka jeśli chodzi o kina komediowe.Śmiechu jest co nie miara a w czasie oglądania to przy niektórych scenach to mnie brzuch bolał ze śmiechu.A także znakomite dialogi oraz rewelacyjna rola Eddiego Murphy'ego.Moja ocena 9/10.

ocenił(a) film na 6
rado_filmaniak

Mi się podobał gdy oglądałam go jako dziecko.
Dzisiaj wróciłam do tego filmu i rozczarowałam się..
Eddie to super aktor poza tym był też Andersen .. ale szczerze mówiąc chyba tylko 2 razy podczas całego filmu się zaśmiałam ..tak to tylko jakiś uśmiech na twarzy i tyle.. chwilami nudny m,zdecydowanie za długi.. takie 6.5 .. dam 6/10

pati1109

Jak za długi, to trzeba było obejrzec na DVD, a nie na TVN! Śmieszą mnie takie komentarze długi, bo reklamy...
ZnaFca prze "f" specjalnie...
Film ten to klasyka.

ocenił(a) film na 8
rado_filmaniak

Ja dałem 8, nadal ten film mi się podoba. Dobre charakteryzacje obojga bohater, którzy wcielili się w parę postaci.

ocenił(a) film na 9
rado_filmaniak

Moja ocena również 9/10 bo to po prostu REWELACYJNA komedia. E.Murphy i A.Hall w szczytowej formie, do tego genialna charakteryzacja (kilka postaci to ci sami aktorzy). Oglądałem ten film 3 razy za każdym z kilkuletnimi przerwami i za każdym razem nieźle się bawiłem.

ocenił(a) film na 10
OmniModo

również uwielbiam ten film. Oglądałam kilka razy i zawsze z przyjemnością.

ocenił(a) film na 8
rado_filmaniak

Film ogladalo sie przyjemnie ale momentow ktore mnie naprawde rozbawily nie bylo za duzo.
Dodatkowe punkty za Ludwiczka 8/10

ocenił(a) film na 7
rado_filmaniak

Nie rola a role Eddiego :-)

michalsmm

Już nakręcili II cz. Wiem to z IMDB, choć premiera będzie dopiero w 2020

rado_filmaniak

tutaj humoru było mało co,tyle co kot napłakał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones