PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6916}

Książę w Nowym Jorku

Coming to America
6,7 107 460
ocen
6,7 10 1 107460
6,4 18
ocen krytyków
Książę w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Książę w Nowym Jorku

Ta komedia,48 godzin i Gliniarz z Bverly Hills,jego trzy najlepsze filmy reszty nie można oglądać.

ocenił(a) film na 6
tomek1973_2

Ja jeszcze lubię Nieoczekiwaną zmianę miejsc i Złote Dziecko.

ocenił(a) film na 4
tomek1973_2

Zapomniałeś dodać Tobie.

ocenił(a) film na 10
RAC_79

Ja też lubię filmy z Eddiem, tak samo jeszcze Nieoczekiwaną zmianę miejsc, Doktora Dolittle(1 część) i Fałszywego senatora.

ocenił(a) film na 9
panna_x_filmweb

Nieoczekiwana zamiana miejsc to podstawa ;)

ocenił(a) film na 10
cissic

Dla mnie te stare filmy to ogólnie podstawa, wolę je niż nowsze produkcje. "Książę" jest super, i jeszcze popis gry Eddiego, który gra tyle ról.

ocenił(a) film na 8
tomek1973_2

"Nieoczekiwana zmiana miejsc" to najlepszy film z Murphym.

Wakabaya90

No ale "Nieoczekiwaną" trzymały w sumie trzy gwiazdy, Poza tym wszyscy (w tym drugoplanowi aktorzy) poza Eddiem byli biali. "Książę" jest bodajże pierwszą komedią z czarnoskórymi bohaterami, która przebiła się do kanonu popkultury. Mi to osobiście zwisa, w jakim kolorze są aktorzy, ale wyobrażam sobie, jaki to musiał być szok kulturowy w latach 80-tych. Znaczy w Stanach, bo większość Europejczyków ma na to wywalone.

tomek1973_2

Nie no więcej ich było, chociażby gruby i chudszy 1, z nie-komedii: dożywocie, złote dziecko. Ale jego złota era to lata 80. Fajnie jakby mu się udało jeszcze zagrać w jakiejś naprawdę dobrej komedii. Z tego co widziałem to Edi jest ciągle w formie i fajnie jakby powstał gliniarz z Beverly Hills 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones