PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830612}

Książę w Nowym Jorku 2

Coming 2 America
4,7 10 673
oceny
4,7 10 1 10673
3,5 10
ocen krytyków
Książę w Nowym Jorku 2
powrót do forum filmu Książę w Nowym Jorku 2

ten film nawet nie leżał obok 1 części. nie śmieszny, scenariusz bardzo podobny jak z jedynki tylko w fatalnym wykonaniu. gra aktorów na bardzo niskim poziomie. dramat. najgorszy film roku.

Marek84

Dokładnie. Załosne popłuczyny jadące na fali pierwszej cześci.

ocenił(a) film na 5
Marek84

Słaby fakt, ale czasy pachące złotymi latami 80' już nigdy nie powrócą. Choć nie wiem jak bardzo by sie człowiek starał, to ten klimat już minął i nie da sie go odtworzyć.

ocenił(a) film na 10
skyter

Nie zesrajcie sie, film co prawda nie był tak fajny jak 1 część ale było kilka śmiesznych momentów i napewno nie był taki zły

mib0220

Film był totalnie głupi. Żarty nieśmieszne, fabuła do niczego, zero klimatu. Żadnych pozytywów. Druga cześć Głupiego i głupszego wypada przy tym jak arcydzieło.

ocenił(a) film na 5
mib0220

No i co? Oceniłeś go na 10/10 pomimo że nie był taki dobry? No cóż, szkoda szczępić ryja.

ocenił(a) film na 7
Marek84

Ja go stawiam na równi z jedynką, ba jest lepszy o muzykę która tutaj jest dużo lepsza.

ocenił(a) film na 4
Marek84

Jedynkę mógłbym oglądać i oglądać, ale to? Pfff

ocenił(a) film na 4
Marek84

Nawet w pierwszej części, mieli prawdziwego słonia a tutaj? Efekt komputerowy i to tak widoczny xD

ocenił(a) film na 2
Marek84

Dawno nie dałem tak niskiej oceny, 2, ale zasłużył na tyle i ani grama więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones