PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741890}

Krzysiu, gdzie jesteś?

Christopher Robin
7,5 41 505
ocen
7,5 10 1 41505
6,1 17
ocen krytyków
Krzysiu, gdzie jesteś
powrót do forum filmu Krzysiu, gdzie jesteś?

1. Krzyś chowa pod garniturem Kubusia i udaje przed sąsiadem, że to kot. I mówi, że da mu MLEKA. Koty nie powinny pić mleka! Film powiela kłamstwo za starymi animacjami. Zwracam na to uwagę właścicielom kotów. Nieprzetworzone mleko jest dla kota niezdrowe. Śmietana albo jogurt- OK. Mleko- not OK.

2. Szkoda Hefalumpów. Od filmu 'Kubuś i Hefalumpy' wiadomo, że to nie są potwory. W filmie zabrakło czasu, by to zauważyć. A szkoda.

3. To już kwestia etyczna. Stary problem. Film o tym, że kasa, praca i kariera nie są najważniejsze zrobiony przez ludzi, dla których kasa, praca i kariera SĄ najważniejsze. Bo raczej nie tworzyli tego hobbystycznie. To gdzie tu jest miejsce na szczerość?!

Film sam w sobie wspaniały. 8/10 z szansami na 9.

ocenił(a) film na 8
michal.2907

Kiedy pierwszy raz usłyszałem, że mleko jest niezdrowe dla kotów to byłem zszokowany. Pewnie dlatego, że przez cały życie kiedy mieszkałem na wsi z rodzicami, to koty dzień w dzień czekały przed stajnią aż mama skończy doić krowy po czym z apetytem piły mleko. Nigdy nie widziałem żadnych negatywnych skutków tego na własne oczy, co oczywiście nie musi oznaczać że ich nie było.
Z tego co pamiętam 2 koty na pewno dożyły kilkunastu lat, reszta to raczej wypadki tragiczne (pod kołami lub po prostu przepadły).

ocenił(a) film na 8
Deneiel

I tak nie warto ryzykować, a stare filmy i seriale to ryzyko propagują. Papierosy też nie u każdego powodują zawał przed 40- tką. Spece polecają mleko przetworzone: śmietanka albo kefir. I kot będzie zadowolony i ty będziesz miał czyste sumienie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones