PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741890}

Krzysiu, gdzie jesteś?

Christopher Robin
7,5 41 464
oceny
7,5 10 1 41464
6,0 16
ocen krytyków
Krzysiu, gdzie jesteś
powrót do forum filmu Krzysiu, gdzie jesteś?

To ja zabierając swoje dzieci, szedłem na Kubusia głównie dla nich. A film mnie, raz za razem - wzruszał i bawił. Cudowne chwile! Pamiętam jak jeszcze do 4 klasy podstawówki spałem z misiem (taki mój Kubuś), a dzięki seansowi powróciłem na chwilę do czasów dzieciństwa. Oderwałem się też (chociaż na chwilę) od tego pędu, pogoni. Pieniądze w życiu, to jednak nie wszystko...
"– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika."
P.S Dzieciom też się podobał!

Serce

A czy 6-latek będzie się bawił równie dobrze jak wiedziony do kina sentymentem dorosły? Czy lepiej wybrać się samemu?

vilanella

Lepiej idź samemu jak już chcesz film zobaczyć. To nie jest Disnejowski Kubuś raczej próba nowej adaptacji z uderzeniem w sentyment dorosłych, którym wystarczy by na ekranie pojawili się znani bohaterowie i mają "łzy w oczach"

vilanella

Mam córkę w tym wieku. Jej się bardzo podobał. Nawet bardziej niż dla starszego syna. I to są ich opinie, a nie moje!

ocenił(a) film na 9
Serce

-Wszystko się wyjaśni.
-Albo zaciemni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones