PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741890}

Krzysiu, gdzie jesteś?

Christopher Robin
7,5 41 463
oceny
7,5 10 1 41463
6,0 16
ocen krytyków
Krzysiu, gdzie jesteś
powrót do forum filmu Krzysiu, gdzie jesteś?

Jaki piękny film!

ocenił(a) film na 10

Wspaniały. Nie jakiś durny film o końcu świata, kosmitach i napakowanych superbohaterach z majtkami na spodniach.
Doskonale obrazuje to, co straciliśmy, gdy dorośliśmy. Każdy w pewnym stopniu może się utożsamić z postaciami w tym filmie. I to jest piękne.
PS. Stuwiekowy las rzeczywiście trochę drażni, ale to odstępstwo ginie wśród zabawnych kwestii, ujmujących scen i świetnie przedstawionej historii.

ocenił(a) film na 8
Sokolica

"Doskonale obrazuje to, co straciliśmy, gdy dorośliśmy"... lepiej bym tego nie ujęła.

ocenił(a) film na 5
Sokolica

dawno, dawno temu... Puchatek i Kłapouchy byli moimi idolami, Krzyś był raczej na przyczepkę i tak zostało, film nie dotarł do mnie na takim poziomie emocjonalnym jakiego oczekiwałem, po prostu to nie było to, może miałem zbyt wielkie oczekiwania...

ocenił(a) film na 4
Sokolica

To może oglądnij Toy Story 3... zobaczysz skąd zarąbano motyw w tym "krzysiu...".
Gdyby nie fani Kubusia Puchatka to ten gniot miałby średnią poniżej 5/10, a tak to nadganiacie średnią tymi 10/10.

___ice___

Zawsze musi się trafić takie bydle, które musi zjebać mądry film, pisząc złośliwie w temacie podchodzącym pozytywnie do tego filmu.
I prawie zawsze jest tłumanem uwielbiającym debilne filmy o superlachociągach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones