PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741890}

Krzysiu, gdzie jesteś?

Christopher Robin
7,5 41 495
ocen
7,5 10 1 41495
6,1 17
ocen krytyków
Krzysiu, gdzie jesteś
powrót do forum filmu Krzysiu, gdzie jesteś?

Większość ludzi wyczekiwała tego filmu z utęsknieniem. Przecież Kubuś Puchatek to ich dzieciństwo. Tymczasem dystrybutor wprowadza film do kin z dubbingiem, bez możliwości choćby jednego seansu z napisami w ciągu dnia. Rozmawiając z wieloma znajomymi większość odpuściła wizytę w kinie. Szkoda, że dystrybutor nie szanuje publiczności.

ocenił(a) film na 9
Indy_6

Niestety, ale jestem zmuszony się z tobą zgodzić. Wytrzymałem ten fatalny dubbing tylko dla Kubusia i wspomnień z dzieciństwa.

ocenił(a) film na 8
varcolac

Oglądaliście w dzieciństwie Puchatka po angielsku?

AlexGolian

Nie wyobrażam sobie oglądać postaci, które wręcz wbiły mi się w serce do końca mych dni, w oryginalnych głosach anglojęzycznych. Czego zresztą się spodziewać na takim filmie? Lektora lub napisów? ;D

ocenił(a) film na 10
AlexGolian

@AlexGolian: po części tak - oglądałem Puchatka po angielsku. Po części, bo mam tu na myśli pierwszą puchatkową animację z mistrzowskim lektorem w osobie Henryka Talara. On jako lektor był o niebo lepszy, niż obecny dubbing. I jak to zwykle w przypadku lektorów - w tle słychać również również oryginalne głosy.
PS. No dobra, dubbing Kłapouchego i Tygryska wyszedł bardzo fajnie :-)

ocenił(a) film na 8
varcolac

Akurat mi ten dubbing jak najbardziej pasował, a Kłapouchy został zrobiony po mistrzowsku.

ocenił(a) film na 10
kaymann

Ale głos Puchatka to nieszczęście.
Zresztą tłumaczenie też nienajlepsze. W filmie ani razu chyba nie pada słowo "Puchatek". Ciągle tylko Kubuś i Kubiś. Szkoda.

Indy_6

sam byłem rozżalony - o ile pluszaki po polsku brzmią jak należy, tak głosu Ewana McGregora nie sposób nie żałować. Choć ogólnie jest nieźle i mówię to jako ktoś kto jest uczulony na polski dubbing w filmach aktorskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones