PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868993}

Kryzys

Crisis
5,9 2 705
ocen
5,9 10 1 2705
Kryzys
powrót do forum filmu Kryzys

Solidne 7/10

ocenił(a) film na 7

Po raz kolejny przekonałem się, że nie ma co brać pod uwagę ocen na Filmwebie. Dobra fabuła z wieloma wątkami, bardzo dobra gra aktorska, co zresztą było z góry do przewidzenia patrząc na obsadę, sporo akcji jak na dramat, film wciąga od samego początku.

Wielka szkoda, że film miał premierę w momencie, kiedy w większości krajów świata był totalny lockdown, przez co w sumie nie trafił do kin (nawet w Kanadzie miał premierę w Internecie) i mało kto o nim słyszał tak naprawdę, zwłaszcza w Polsce, co widać zresztą po ilości ocen. W każdym razie strasznie niedoceniony. Jestem pewien, że jakby pojawił się na Netflixie to byłby przez dłuższy czas w Top 10 i wtedy też ocena by się zmieniła. I mam nadzieję, że tak będzie.

ocenił(a) film na 7
lostek815

"Jak na dramat" - nie powinien mieć etykietki "dramat", bo to "dramat-policyjny", oparty na prawdziwych wydarzeniach (inspired by true events)

lostek815

Dobre połączenie dramatu z thrillerem i do tego gwiazdorska obsada, nawet jeśli Hammer jest już na cenzurowanym. Oldman i elfia Osa, a w małych rolach może nie sławy Hollywood, ale rozwijający ostatnio kariery (córka Deppa, Kid Cudi), tracący na popularności Kinnear czy znana głównie z seriali GoT, Rzym i Carnival Row Indira Varma. W mniejszych rolach też parę znanych twarzy.

MarcoK

Oczywiście zapomniałem wspomnieć o drugim znanym z Hobbita aktorze i drugiej Zagubionej szybkiej i wściekłej aktorce.
Ale Martín Donovan i Mía Kirshner to też nie są anonimowi aktorzy.

ocenił(a) film na 8
lostek815

Zgadzam sie z Tobą. Świetny film. Włączyłam na Netflix akurat po twojej ocenie. Dzięki. Było warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones