PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868993}

Kryzys

Crisis
5,9 2 705
ocen
5,9 10 1 2705
Kryzys
powrót do forum filmu Kryzys

Miła niespodzianka - po tych wszystkich złych opiniach jakich się naczytałem o tym filmie na filmweb,to szczerze myślałem,że to będzie coś słabszego.Trzy ciekawe historie,które łączy motyw leków opioidowych - przyjemnie mi się to oglądało.Najciekawszy wątek z Oldmanem i biznesem farmaceutycznym,fajnie ukazane te wszystkie układy,ale ogólnie cały film trzymał mnie w napięciu i ciekawości.Polecam.

ocenił(a) film na 4
kleju30

fajny to byl dokument ktory opowiadal jak to lekarze przepisywali opioidy w stanach na potege a caly przemysl medyczno-farmaceutyczny twierdzil ze ryzyko uzaleznienia jest znikome i to przez cale lata. mnostwo osob zniszczylo sobie zycie, mnostwo zmarlo i jak widac niewiele sie zmienilo. sam film mial dobry pomysl ale wykonanie slabe - postacie wypowiadaja swoje kwestie jak serialu paradokumentalnym, jedynie "tauriel" w miare zagrala ale i tak emocje jak na grzybach jak dla mnie, cala akcja policyjna naciagana - najpierw chcieli przyspieszyc bo wybory a pozniej jak nic nie osiagneli to niby ok. zabicie chlopaka bez sensu - nie bylo zadnego powodu. gary latami podpisywal sie pod watpliwymi lekami a tu nagle matka teresa - poza tym kto robi badania na szczurach w momencie kiedy lek testuje sie juz na ludziach - bzdura i co i tylko dlatego ze przedluzyli podawanie o 3 dni to niby wyszly wszystkie skutki uboczne - no maja widzow za idiotow.

ocenił(a) film na 4
magda_pik1990

dlatego te negatywne opinie bo ten film nie ma w sobie charakteru po prostu odpykana historyjka bez sensu i tyle

ocenił(a) film na 6
magda_pik1990

Nie zgodze sie,ja myslalem ze to bedzie mega slabe,ale moze to nie jest jakas klasa ale poziom przyzwoity,szczegolnie Oldman dobrze wypadl.

ocenił(a) film na 4
aronn

Oldman byl/jest jednym z moich ulubionych aktorow - szczegolnie po leonie , 5 elemencie czy draculi i wiadomo ze jak na taka klase aktora nie wypada zle ale dostal role niemozliwa do obronienia, po prostu nie jestem w stanie uwierzyc w autentycznosc jego postaci, jak scenariusz jest cienki to i swiety boze nie pomoze. Gary zagral jak Gary nie powala ale i nie ma do czego sie czepiac. Moim zdaniem najlepsza byla "Tauriel" ale zamiast porzadnie pociagnac ten watek jej znajomosci z panem policjantem potraktowali to po macoszemu i wlasciwie dorzucili na sam koniec jako rodzynke na niezbyt zjadliwym torcie. Zaden bandzior nie morduje chlopaka ktorego na oczy nie widzial bez zadnego powodu tylko dlatego ze kiedys nieswiadomie uczestniczyl w przemycie dragow. Nikt nie testuje leku na myszach kiedy testuje sie go juz na ludziach. Opinia pana naukowca mogla byc podpicowaniem renomy leku dla szerszej opinii publicznej ale badzmy szczerzy nie byla az tak kluczowa zeby go przekupywac, mogli spokojnie kupic opinie innego naukowca z innej uczelni. Zadna uczelnia nie psulaby sobie renomy zwalniajac goscia tylko dlatego ze nie poddal sie propozycji korupcyjnej - wyciagajac sprawe rzekomego molestowania sprzed x lat . Akcja policyjna tez byla cieniutka i bez ladu ni skladu. A juz latynoska z szybkich i bezsensownych zagrala ponizej krytyki. Ze problem wciskania ludziom lekow czy pomagaja czy szkodza istnieje to wszyscy wiedza ale slabo to pokazali.

ocenił(a) film na 4
aronn

masz prawo sie nie zgodzic i wcale nie twierdze ze wiekszosc zawsze ma racje ale w tym przypadku ma i oceny mowia same za siebie

aronn

i tego się trzymaj. Najważniejsze żeby się Tobie podobało i żebyś był zadowolony a co inni piszą o tym filmie moim zdaniem trzeba olać. Jak im się nie podobało i mają negatywne odczucia to można im tylko współczuć :) bo kto lubi mieć negatywne odczucia chyba nikt, więc jesteś w tu "wygranym" :D

ocenił(a) film na 3
kleju30

dla mnie flaki z olejem

ocenił(a) film na 3
kleju30

Gdzie widziałeś?

ocenił(a) film na 7
Dramat

Spróbuj poszukać na Vorku - ja tam zassałem.

ocenił(a) film na 3
kleju30

Ok, już jest na torrentach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones