PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6896}
7,3 1 096
ocen
7,3 10 1 1096
Kryptonim Nektar
powrót do forum filmu Kryptonim Nektar

a nie to co teraz, byle samochody drogie pokazać, głupka z siebie zrobić. Nic nie przykuwa taka polska obecna komedia do ekranu.
Ten zaś film cenny, jak Kabaret starszych panów.
Podobały mi się dwie sceny. Gdy dentysta się pakował, położył jedną walizkę przysłaniając ekran, coraz bardziej, aż została 1/4 ekranu; gdy i ją przysłonił scena sie zakończyla.
Druga scena barze. Postawiono pełną flaszkę wódki. Bez cięć, monatażu, płyn zaczął znikać płynnie z butelki z przeciąjgu trzech sekund, zostawiając ją pustą, otoczenie przyciemnione, bohaterów wyraźnie po skonsumowaniu. Proste i efektowne.

ocenił(a) film na 5
kksz

chyba "spuentowane" ;-) a tak na poważnie - mnie też zachwyciła realizatorsko scena z wódką i druga - kiedy z talii kart mruga do Dymka Ryszard Pietruski ;-)

ocenił(a) film na 7
tepee

Racja, za ortograife znowu by mi obnizyli ocene... .... spuentować, taki byk. Bede uwazal nastepnym razem.

kksz

Tradycjonaliści wciąż piszą: "pointa", "spointować" (wyrazy pochodzenia francuskiego). Ale ortografia spolszczona jest również od dawna dopuszczalna.

Film_Polski

Dobra płęta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones