PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341781}

Krwawa aria

Guta-yubalja-deul
6,9 135
ocen
6,9 10 1 135

Krwawa aria
powrót do forum filmu Krwawa aria
ocenił(a) film na 6
Baby_Black27

"Film bardzo brutalny, krwawy" serio ? nie widziałem w tym filmie ani jednej krwawej czy brutalnej sceny. W właśnie liczyłem na to że ten film będzie krwawy, ale niestety nie był, a coś się zaczęło dziać dopiero pod koniec filmu.

ocenił(a) film na 9
D3Mania

no to chyba jesteś ślepy

ocenił(a) film na 6
Baby_Black27

Chyba raczej ty jesteś, skoro ten film wydal ci się brutalny i krwawy, nie mam pojęcia jakimi słowami określiłabyś, jakiś film z gatunku Gore.

ocenił(a) film na 9
D3Mania

nie znasz mnie, sory ale moim ulubionym gatunkiem jest horror, filmów tego gatunku oglądałam setki, tak samo z większą i mniejszą ilością gore; jaką Ty masz skalę co do brutalności w filmie Twoja sprawa jak i innych oceniających - jeżeli dla Ciebie flaki muszą latać i ludzie prać się po mordach przez cały film, żeby uznać go za brutalny to także Twoja sprawa.
Ja kiedy zabierałam się za film Krwawa Aria kierowałam się m.innymi ocenami i sugestiami innych użytkowników w tym moich znajomych m.in., którzy także uznali film za brutalny, tak że nie wiem po co wgl zakładałeś ten temat pod moim - każdy ma inną skalę i sprzeczanie się czy szydzenie z kogoś w takich kwestiach świadczy tylko o Tobie
pozdrawiam i bez odbioru

ocenił(a) film na 6
Baby_Black27

Tak masz rację, każdy ma inną skalę, i każdy coś innego może uznać za brutalne. Nie wiązłem tego pod uwagę wcześniej hmm...
W każdym razie przepraszam jeżeli cię w jakiś sposób uraziłem. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
D3Mania

Po prostu przyznaj sie, ze jestes psychopatą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones