PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37188}
7,1 88
ocen
7,1 10 1 88
Krush Groove
powrót do forum filmu Krush Groove

uuu chyba jestem pierwszy :) !! Film bardzo mnie zainteresował. Szczególnie dobrze wypadli Fat Boys. Kurde oni są na prawdę zajebiści :)) i to głównie dzięki nim moja ocena ( 8/10 ) jest tak wysoka. all you can eat...

_MAT_

Zgadzam się. Film ogólnie średnio ciekawy, świetna muzyka, no i Fat Boys, którzy dosłownie zwalają z krzesła :) też 8 bedzie

Bruce_Lee

Może się któryś z Was ze mną skontaktować? Moje GG: 11245289. Najlepiej jak Bruce_Lee ponieważ pisałeś rok temu, a nie 4 ;)
Ważne.

ocenił(a) film na 7
alek_m92

Dla mnie Run-D.M.C. miażdżyli w tym filmie i budowali dobry klimat!.Nie jestem raczej słuchaczem Fat Boysów,nie podchodzi mi ich klimat,styl itd.,itp...... Nie mam nic do nich ale to nie moja jazda.Ogólnie spoko film biorąc pod uwagę oczywiście rok produkcji tego filmu daję 7/10

_MAT_

Pozycja obowiązkowa dla fanów czarnych klimatów z lat 80-tych i historii kultury hip-hop. Dla fanów Fat Boysów - polecam komedyjkę Disorderlies. Peace!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones