PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269304}

Krucjata w dżinsach

Kruistocht in spijkerbroek
5,8 1 806
ocen
5,8 10 1 1806
Krucjata w dżinsach
powrót do forum filmu Krucjata w dżinsach

Moja ocena to 6/10

ocenił(a) film na 6

Byłam na filmie z klasą w ramach ,,Lekcji w kinie,,. Ogólnie film podobał mi się, ale moim zdaniem nadaje się bardziej do telewizji niż do kina. Wiele osób z mojej klasy zapytanych, jak podobał im się film, odpowiadali, że świetnie im się spało, więc na pewno nie jest to produkcja dla wszystkich;)

ocenił(a) film na 1
szczulej

i pani w różowym sweterku i w kucyku wogóle się nie udzielała . ;< no życie . beznadziejny film .

ocenił(a) film na 7
szczulej

Hej, też to miałam na lekcji w kinie:) Skąd jesteś?

ocenił(a) film na 6
Tsukiakari

z Gdyni;)

szczulej

Też byłem na tej lekcji w kinie (Szczecin),
film żenada nuuudny. nie dla mnie

ocenił(a) film na 5
19adam97

Chyba jakiś ogólnopolski repertuar, bo ja również byłam na tym w ramach lekcji w kinie ( woj. dolnośląskie) i szczerze mówiąc mam podobną opinię do waszej - film nudnawy i baaardzo przewidywalny .

ocenił(a) film na 7
Siusiumaru

Ja też byłam, ale w filharmonii. No i było o efektach specjalnych, a potem ten film. Ja oglądałam już kiedyś, a dzisiaj właśnie na tym 'Lekcja w kinie' sobie jeszcze odnowiłam. Mi się film podoba osobiście.

ocenił(a) film na 7
Turkusowa26

ja byłam na tym w piotrkowie trybunalskim, również na "lekcji w kinie" mi się osobiście film bardzo podobał, mojej szkole chyba też, szczególnie jak wszyscy bili brawo jak się np. całowali :)

suomii

Też byłam, w Kaliszu. Film fajny, chociaż faktycznie czasami nuda. I reszta widowni też była spoko ;D. Np. kiedy 'niestety' zaciął się film, wszyscy klaskali i ogólnie była radość xD. I duży +, bo lekcję prowadził Marcin Krawczyk :D.

ocenił(a) film na 6
Matita

a ja byłam w Nysie również na lekcji w kinie ;)
większość dziewczyn mówiło że podobał im się ten film, a chłopcy mówili że spali ;)
aktor był z Gdyni.

ocenił(a) film na 6
k_laudia

tez byłam na lekcji w kinie (podkarpacie;) banalny, ale mi sie podobał 6/10

ocenił(a) film na 6
szczulej

I ja również miałam to na lekcji w kinie(Mińsk Mazowiecki),ale przyznaje,że nawet mnie wciągną choć fabuła była dość banalna, aktorzy byli "sztywni" i brakowało mi tam jakiejś nuty... ale chłopak który grał głównego bohatera(szesnastolatka) miał wtedy o ile się nie mylę 26 lat...

ocenił(a) film na 7
anahi95portilla

Tak, a przypomnij sobie Back to the Future - aktor, grający głównego bohatera (siedemnastolatka) w drugiej części miał 28 lat

ocenił(a) film na 6
dorotagniedziejko1998

A no tak!'' Powrót..'' bardziej mi się podobał.

ocenił(a) film na 7
anahi95portilla

Zgadza się, Powrót do przyszłości jest boski! Tylko gimbaza twierdzi, że jest inaczej, bo się nie zna na prawdziwym kinie.

ocenił(a) film na 6
dorotagniedziejko1998

dokładnie tak jest:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones