PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11728}
6,2 291
ocen
6,2 10 1 291
Krucjata Wisdoma
powrót do forum filmu Krucjata Wisdoma

Mądrość to po angielsku wisdom. Wyuczyli się tego nawet dystrybutorzy. Mądrości są jednak różne, i tak jakiś pacan do kwadratu postanowił na polski przetłumaczyć nazwisko Wisdom, które nosi główny bohater.
Tylko patrzeć jak za chwilę będziemy mieć Ciekawy przypadek Benjamina Guzika oraz Harry`ego Garncarza i Czarę Ognia. Ludzka głupota aż boli...

edgemoon

Na ''jakiejś'' stronie z filmami ktoś napisał że ten film znał pod tytułem Wisdom albo Krucjata Wisdoma. Szkoda że moderatorzy dopuścili ten Mądry tytuł na strony FilmWebu.

numero_uno

Tu akurat sensacji bym nie szukał. Moderatorzy Filmweba nie weryfikują sensowności poszczególnych tytułów i ich tłumaczeń, lecz jedynie odzwierciedlaja pewną rzeczywistośc, a że ta jest smutna, to nie ich wina, lecz dystrybutora-pacana.

użytkownik usunięty
numero_uno

Co się dziwisz Filmwebowi, skoro jeden z moderatorów to zdeklarowany homoseksualista, który przeczesuje forum w poszukiwaniu "homofobicznych" wpisów i potajemnie je usuwa. Kto tam będzie się przejmował poprawnością językową w tytułach? Jesienią napisałem pod hasłem Jan Borysewicz, że to zapijaczony prymityw, co wie cała Polska, a ktoś ten komentarz usunął. To kolejne forum istniejące głownie po to, aby społeczeństwo bawiło się w poprawność i budowało nową cywilizację, bo stara jest zła.

ocenił(a) film na 6
edgemoon

a no inteligenci:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones