PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655615}

Krocząc wśród cieni

A Walk Among the Tombstones
6,6 47 206
ocen
6,6 10 1 47206
5,0 6
ocen krytyków
Krocząc wśród cieni
powrót do forum filmu Krocząc wśród cieni

można spokojnie oglądać nie rozumiem tych lamentów poniżej.

ocenił(a) film na 7
xan138

Popieram

niko_filmweb

jednak czegoś mu do pełni szczęścia i tej 7-ki po prostu brakuje...
moze świerzości ? wszystko co pokazano w filmie ..już gdzieś było

Amiga1240

trochę racji w tym jest
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
xan138

fajny kryminał, dobrze budowana akcja, ciekawy pomysł, Liam gra na spokojnie, nikomu nie lamie rak i nog.

xan138

No cóż....coraz mniej jest amatorów dobrego kryminału i może dlatego nie wszystkich taki film porywa.
Daję mu 8 ponieważ w natłoku filmów thriller`o/sensacji, ze świeczką szukać kryminałów na tym poziomie.
Wcześniej napisał ktoś "wszystko co pokazano w filmie ..już gdzieś było..." i tu się po części zgodzę.
Wystarczy zobaczyć ekranizacje książek Raymonda Chandlera, a samo nasuwa się podobieństwo. Myślę, że nie przypadkowo w filmie pada imię bohatera tych filmów Philipa Marlowe’a.

xan138

Dobry porządny film wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 5
xan138

Lamentować nie trzeba ale i oglądać tylko wtedy gdy alternatywą są Złamane serca. Film bardzo naiwny.

ocenił(a) film na 7
blackfox_fw

Po trailerze mocno sie podpaliłem na ten film,dobry klimat przeczuwałem ,i w zasadzie film mnie nie zawiódł ale ogólnie czegos mi brakowało......mocne 6! ale jak na te czasy podniose na 7-(niezły)

ocenił(a) film na 5
blackfox_fw

O, właściwa ocena - bardzo naiwny. Szczególnie końcówka została zrypana.

ocenił(a) film na 5
xan138

Oglądać można jak najbardziej. Ale miło by było, gdyby jednak nie pomijano wiele ciekawych motywów (np motyw kochanki Scuddera; motyw hakerów, dzięki którym Scudder poznał tożsamość porywaczy-psycholi; motyw kobiety, której psychole ucięli pierś, a jednak przeżyła i zeznawała!). Dodatkowo ta strzelanina na cmentarzu była nie potrzebna. Z książką się to nie zgadza.

ocenił(a) film na 7
theex

Lepiej najpierw zobaczyć film,a dopiero potem książkę :-D

ocenił(a) film na 7
marler78

przeczytać,rzecz jasna :P

ocenił(a) film na 8
xan138

Popieram. Jest to sprawnie nakręcony kryminał z dość ciekawie zarysowanymi postaciami. Postawienie dilerów w sytuacji ofiar było ciekawe, psycholom nie dorabiano jakiejś ideologii, nie gloryfikowano ich, a sami L.N zagrał tak jak zwykle w tego typu filmach - których wiele wychodzi co roku ale tylko kilka się do czegoś nadaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones