PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655615}

Krocząc wśród cieni

A Walk Among the Tombstones
6,6 47 207
ocen
6,6 10 1 47207
5,0 6
ocen krytyków
Krocząc wśród cieni
powrót do forum filmu Krocząc wśród cieni

Film nudny,bez zadnej ciekawej akcji. Nie polecam. Dwie godziny to stanowczo za duzo jak na ten chłam.

tiltomasz

nie wiem czy jesteś być może trollem, ale powiem Tobie że niektóre filmy należy po prostu zrozumieć, matrix -3, rejs - 5, sekretne okno - 2, zielona mila, - 5, forrest gump - 5. Przykro mi że nie rozumiesz tych przełomowych arcydzieł, w takim przypadku twoje trollowanie jest całkowicie bezwartościowe. Filmy, którym dajesz 8 i 9 mają dużo gorsze zdjęcia, grę aktorską i scenariusze.

Mothyff

To że pisze że film jest gniotem to nie oznacza że trolluje. To że przy tym gniocie dostajesz ekstazy i uwazasz go filmem najwyżyszch lotów to współczuje gustu,pewnie to samo jest z kobietami,pewnie masz tęgą babe,albo poprostu jestes pedałem,więc spuszczaj sie dalej nad tym gniotem,i nie pisz mi co jest dobre a co złe,bo Twoja opinia ,zreszta tak samo jak Twoja osoba gówno mnie obchodzi.

tiltomasz

łał, ale mi dosrałeś, a nad tą tęgą babą i pedałem długo myślałeś? pewnie długo....no cóż...
umiesz czytać? czy ja gdzieś się zachwycam? dostaję ekstazy? tak gdziekolwiek napisałem? kłopoty ze wzrokiem?
że najlepszy i najwyższych lotów? gdzie gdzie gdzie?????
napisałem tylko że przy minimum przyzwoitości i minimum gustu należałoby rozumieć filmy, które się ogląda a potem ocenia. i uważam że w czasach gówna i ścieku typu transformersy nie możemy mówić o tym całkiem dobrym filmie - chłam bo to po prostu zwykłe kłamstwo lub głupota.

ocenił(a) film na 7
tiltomasz

Zajebisty film. Masz skrzywione gusta.

ocenił(a) film na 5
tiltomasz

faktycznie słaby. Film ujdzie na spokojny wieczór. Ogólnie dałem 5

tiltomasz

Brawo Tiltomasz. Wreszcie ktoś napisał coś sensownego. Ten film to kicz. Film nieudany, klasy B. Radzę nie tracić czasu na ten gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones