PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646008}

Królowa Śniegu

Snezhnaya koroleva
5,7 3 526
ocen
5,7 10 1 3526
Królowa Śniegu
powrót do forum filmu Królowa Śniegu

Warto?

użytkownik usunięty

W miarę, czy nie ?

według mnie "Kraina Lodu" o wiele lepsza..

ocenił(a) film na 7

A ja chcę iść do kina, choćby po to, by obejrzeć w końcu animację jakiejś innej produkcji niż amerykańska ; ). Rosja, śnieg, baśń bliższa klasycznej - jestem dobrej myśli.

Też się chyba na to wybiorę, tyle że przede wszystkim dlatego że lubię animacje. A ocena pewnie taka niska ze względu na Krainę Lodu. Tematyka bardzo podobna, dlatego większość oceniających mogła porównać na świeżo, i film może zasługiwać na wyższą ocenę ale w porównaniu do Krainy wyszedł według ludzi tak a nie inaczej. Aż dziwne że ktoś dopuścił do takiego zbiegu okoliczności.

serdziu

Najciekawsze jest to, że do Polski wchodzi cały rok później. Nie mogli tego puścić wcześniej nie mieli by teraz problemu z Krainą lodu.

Dark_Cat

A może puszczają celowo właśnie teraz licząc, że zarobią więcej na fali filmu Disneya? :)

milkaway

To się przeliczą! Przynajmniej w moim przypadku - bo animacja Disneya jest po prostu ładniejsza, od tej szpetnej Królowej Śniegu! :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones