PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575766}

Królewna

Princess
5,5 433
oceny
5,5 10 1 433
Królewna
powrót do forum filmu Królewna

Nie do końca jestem przekonany czy ten film był potrzebny. Zrobiony dobrze ale jednak męczący. "Nudny" to chyba złe określenie, nudne mogą być kolejne części X-Menów, nie dramat o wykorzystywanym dziecku.

ocenił(a) film na 7
mitrus80

Mhm dla mnie ten film był powiewem świeżości, ukazany w naprawdę wciągający przynajmniej dla mnie sposób. Od początku podane nam są obrazy zżytej rodzinki, bliskości, dotyku, śmiechu, jeśli oglądało by się ten film w telewizji, to to co rzuca nam się w oczy od pierwszych chwil to pozorowane szczęście, później dopiero wychodzi na wierzch łaknienie miłości. Każda scena jest spowita dziecięcą nie zmąconą niewinnością, Która z czasem zostaje rozdarta między przekroczenie granic cielesności, i krzywdy dziecka,której nie da się zapomnieć. Śniadanie z oprawcą, scena gdzie dziewczyna godzi się z losem i przyjmuję na siebie to co się stało. I Matka, nie była wcale najgorsza tak jak to próbuję nam to wmówić sytuacja, gdyby nie miała lekceważącego stosunku do edukacji małej, i nie skupiała się na pochlebstwach od swojego konkubenta to ta historia mogła potoczyć by się inaczej. Kobieta w pewnym wieku karmi się słowami, komplementami, chce czuć się młoda i piękna, nie chce odstawiać źródła swojego szczęścia,w tym przypadku pragnienie bycia w centrum uwagi oprawcy wygrało. Choć nie do końca, bo w ostatniej scenie pokazano jej frustrację spoczęto na szyi partnera. Film kończy się nowym początkiem, którego już nie zobaczymy. 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones