PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32219}

Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego

A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge
6,6 22 859
ocen
6,6 10 1 22859
4,6 8
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego

Wszyscy krzyczą boże jaki klasyk, dobry horror itp. itd. Własnie nie, może kieeedyś był świetny ale teraz dla mnie to jest po prostu gniot nie dość, że się nic nie dzieje, nie wiem wszystko dla mnie tak sztucznie wygląda i po tej części kończę z tą serią. Może kiedyś wszystkie części obejrzę ale teraz nie chcę mi się tracić na niego czasu.

użytkownik usunięty
Wroganin

Nie wiem gdzie tak krzyczą. Klasyk to na pewno, ale czy dobry? "Dwójka" od momentu premiery była mocno kontrowersyjna i podzieliła fanów serii. Zdaniem wielu jest to nawet najgorsza z wszystkich części.
Z wszystkich sequeli na pewno warto zobaczyć jeszcze "trójkę" (ta dla odmiany jest niekiedy nawet uznawana za najlepszy Koszmar). Oczywiście zakładając, że podobała ci się w ogóle "jedynka", bo w przeciwnym razie to faktycznie nie ma sensu.
Części 4-6 to już klasyczne odcinanie kuponów i zarzynanie serii. Poziom "dwójki" albo i gorzej.
Jest jeszcze nieformalna część siódma, czyli "Wes Craven's New Nightmare", która swoim konceptem znacznie odbiega od wcześniejszych filmów o Freddym i w przeciwieństwie do trzech poprzednich części jest naprawdę dobrym filmem (nawet nie tyle horrorem co inteligentną i przewrotną zabawą konwencją).

ocenił(a) film na 4

W sumie zaciekawiłeś mnie tą 3 częścią a możesz powiedzieć czy Freddie vs Jason można obejrzeć czy jest słaby?

użytkownik usunięty
Wroganin

Można obejrzeć o ile lubisz głupkowate teen slashery. Zwykły przeciętniak raczej, do obejrzenia przy piwie daje radę. Przynajmniej tak go zapamiętałem, bo oglądałem kilka lat temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones