PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829}

Koruptor

The Corruptor
6,6 2 278
ocen
6,6 10 1 2278
Koruptor
powrót do forum filmu Koruptor

No cóż. Myślałem, że film będzie dobrym obrazem, głebszym z domieszką akcji. Początkowo nie można nic zarzucić temu filmowi. Wszystko niby jest: Bohaterowie z problemami, fajnie zobrazowane Chinatown i niczego sobie akcja. Jednak im dłużej to oglądałem tym bardziej miałem wrażenie, że czegoś tu brakuje. Wydaję mi się, że z czasem bohaterowie stawali się coraz bardziej nijacy. Próba przekazania czegoś w tym filmie skończyła się fiaskiem i tak od środka film zaczyna być zwykłym kinem akcji. Szkoda bo się fajnie zapowiadało. Nie jest to zły obraz, ale brakuje mu tego czegoś co sprawia, że widz nie oderwie wzroku. Ja jednak usypiałem już pod koniec. Dla mnie średni z ambicją na lepsze kino. Za to 6/10.

ocenił(a) film na 4
vargadamasta

Typowe kino akcji !!! Wydano olbrzymie pieniądze na tysiące dziur w ścianach, setki wybitych szyb, porozwalanych złomów samochodowych, hałaśliwych karabinów które więcej krzywdy robią niewinnym niż tym którym pociski były przeznaczone itd, itp bla bla bla !!! Nastawiłem się na obejrzenie dramatu kryminalnego z lekkim dodatkiem akcji - a tu sama akcja - cieniutki ten filmik, oj cieniutki taki pomiędzy 4/5 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones