PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673314}

Koniec sezonu ochronnego

Ende der Schonzeit
6,5 536
ocen
6,5 10 1 536

Koniec sezonu ochronnego
powrót do forum filmu Koniec sezonu ochronnego

Lubię tego typu filmy ale ten był trochę nudny.
Gra aktorska też na przeciętnym poziomie. Pozostałe aspekty takie jak scenografia, muzyka, fabuła słabe niestety.
Sam pomysł niezły ale jego realizacja słaba.
Polecam jednak obejrzeć i ocenić.

ocenił(a) film na 7
paulka865

Bardzo trafnie to określiłeś. Zgadzam się absolutnie z Twoją opinią. Przecież ta historia toczy się w czasie wojny, a w filmie jakoś ją mało "widać" i czuć. Jednak oglądało się dobrze.

ocenił(a) film na 7
paulka865

Ten film ma więcej treści niż 50 superprodukcji razem wziętych . Gra aktorska bardzo dobra.

karolwyzykowski

Nie zgodzę się. Jakoś mi to sztucznie wypadło. Zero emocji i uczuć na twarzy bohaterów. To miał być ambitny film nie jakieś komerycjne dzieło. Więc więcej się od takich filmów wymaga. W swoim gatunku jak dla mnie przeciętniak. Można to było pokazać inaczej.

użytkownik usunięty
paulka865

Nie wiem, jak to jąć. Fabuła naiwna, mało prawdopodobna. Nie twierdzę, że coś takiego nie mogło się zdarzyć, ale...
Jaki normalny facet, nie tylko ukrywałby człowieka, szukam słowa, skazanego na śmierć, napiętnowanego. Za ukrywa którego groziła śmierć. Ale jeszcze oddaje mu żonę, by miał z nią dziecko, któremu z automatu groziłoby śmiertelne niebezpieczeństwo ze względu na pochodzenie.
Ale mimo wszystko film wciąga. I czas poświęcony na jego obejrzenie zmarnowany nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones