PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041692}

Konferencja

Konferensen
4,7 3 475
ocen
4,7 10 1 3475
Konferencja
powrót do forum filmu Konferencja
house1983

Mogę dać znać za 1h39min. Bo właśnie zaczynam ;)

Beatkos

Daj znać :)

paati924

przede wszystkim zacznijmy od tego ze nie jest to horror.

W wielkim skrócie, żeby nie spojlerować. Grupę nieudolnych umysłowo ludzi (bo normalni to oni nie są ;) gania leśny McGywer...
przyznam szczerze że po 20 minutach nie miałam ochoty go dalej oglądać, a po 35 minutach czułam zażenowanie (scena z patelnią).
i dotrwałam do końca tylko dlatego że zrobiłam sobie drinka, to mnie uratowało ;)
sceny są tak beznadziejne że aż dech zapiera.

mogłam ten czas spożytkować inaczej. Moim zdaniem ten film może otrzymać "złotą łopatę" (kto obejrzy będzie wiedział o co chodzi).
daję mocne 2 na 10! ;)

ocenił(a) film na 2
Beatkos

Nie polecam

ocenił(a) film na 6
Beatkos

tak, nie jest to horror, a czarna komedia

a ludzie w filmie są jak najbardziej normalni, po prostu trochę przerysowani

Beatkos

Ciekawa dyskusja, dziękuję drogie Panie, dzięki wam zaoszczędziłem 2h życia. Możecie polecić jakiś fajny film szpiegowski ewentualnie miniserial?

Kokainowy_Joe

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" podobny film z Polski mega polecam :)

ocenił(a) film na 3
Smixu

Serio komuś się to podobało?

ocenił(a) film na 3
house1983

Beznadziejny.

Daisy_Duke

Co jest na imdb nota 6,2 ??

ocenił(a) film na 6
house1983

Polecam. Nie jest to film dla dzieci więc stąd może niektóre niskie oceny. Świetnie nakręcony, bardzo dobry montaż, muzyka dobrze dopasowana.

ocenił(a) film na 9
marul_flmweb

Zgadzam się. Ktoś kto obejrzał już trochę filmów w życiu doceni kunszt tego.

ocenił(a) film na 2
house1983

Beznadzieja. Nikomu nie można kibicować, nawet mordercy. Sceny śmierci, jak wszystkie inne, śmiertelnie nudne. Prawie zasnęłam...

ocenił(a) film na 6
house1983

Jak ktoś lubi slashery, to ten się raczej spodoba. Jak ktoś nie lubi slasherów, to nie ma sensu i tak się męczyć. A jak ktoś nie wie, czy lubi czy nie, to są lepsze, od których może zacząć, ot choćby Krzyk, też chyba na NF dostępny.

Śmieszne są teksty typu "zacznijmy od tego, że to nie jest horror", pokazujące albo niewiedzę autora takiego tekstu, albo niezrozumienie filmu, albo świadczące o nieobejrzeniu go. W każdym z przypadków dla mnie to jasna przesłanka, jak bardzo można zaufać opinii takiej osoby. Slasher z definicji jest horrorem, ocena jakości takiego filmu czy elementy lub nawet przewaga humoru w filmie nie zmieniają tego faktu. Tak jak bycie komedią nie wyklucza możliwości filmu bycia również horrorem, jak i dramatem, thrillerem itd. Nie wiem, dlaczego niektórzy tego nie rozumieją.

house1983

Ja polecam!
Jeśli ktoś lubi slashery i filmy z akcją w lesie to koniecznie musi obejrzeć ;-)

Jak mój poprzednik napisał - tak, to jest horror…
To po prostu „horror komediowy”.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones