PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624525}

Koneser

La migliore offerta
7,9 151 745
ocen
7,9 10 1 151745
6,7 25
ocen krytyków
Koneser
powrót do forum filmu Koneser

Wg mnie, mimo utraty dzieł sztuki, Oldman wyszedł na tym przekręcie bardzo dobrze. Wyszedł z czterech ścian swojego ołtarzyka z wizerunkami kobiet które "kochał" na swój sposób. Zasmakował nowych doznań. Stracił dziewictwo, poznał co to miłość. Wyzbył się swoich dziwactw, jak choćby rękawiczki, dotykanie wszystkiego przez chusteczkę.( ostatnia scena w której będzie jadł na papierowym obrusie i zwykłej zastawie).
Na minus to zranione serce, strata ?wartej? miliony kolekcji oraz dwójki przyjaciół( Billy, Robert)

badman2503

Kiedy obejrzałam ten film, do głowy przyszło mi Mickiewiczowskie - "Kto nie dotknął ziemi ni razu, ten nigdy nie może być w niebie". I o to w tym filmie chodzi. Oldman wreszcie poznał czym jest życie bez rękawiczek, doznał pełni - miłości, cierpienia. A więc wszystkiego co ludzkie. Przecież nie bez przyczyny Billy i Robert wymyślili misterny plan zemsty.

ocenił(a) film na 8
bemol33

Tak, po prostu wreszcie zaczął żyć :)

sylsob1

jasne, w psychiatryku...

Mothyff

E tam, a w psychiatryku źle? Zawsze to jakieś ciekawe doświadczenie po zrutynizowanym życiu.

bemol33

zależy, jak się trafi na taką Milczącą Owcę to jeszcze wątrobę nam wyżre i co będzie?

Mothyff

Co będzie? I bardzo dobrze będzie, nie będzie miał nic na wątrobie i problemy same znikną.

bemol33

problemy zostaną zjedzone!

Mothyff

Dokładnie:)) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
sylsob1

Pomyślałam dokładnie tak samo - Virgil utracił bardzo wiele i został oszukany, ale zaczął żyć!!

bemol33

no nie bez przyczyny, zagrabić czyjąś kasę...

ocenił(a) film na 8
bemol33

Mówisz plan zemsty, tylko czemu właściwie Robert chciał na nim zemsty?

Wictorias

Billy był mózgiem, jednak Robert wziął w tym planie czynny udział.

ocenił(a) film na 8
bemol33

eh.. ten Robert

Wictorias

zemsty chciał tylko Billy, reszta zapewne była opłacona żeby mu pomagać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones