PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651781}

Kokpit

Cockpit
5,8 937
ocen
5,8 10 1 937

Kokpit
powrót do forum filmu Kokpit

Świetna komedia !

ocenił(a) film na 8

Zupełnie inny klimat niż amerykańskie produkcje lub jakiekolwiek inne :)
POLECAM !

ocenił(a) film na 7
fryderyk

Rzeczywiście śmieszny film. Mnie tylko wymęczył fakt, że dużo humoru opiera się na powielaniu do bólu stereotypów drobnomieszczństwa. Jak komuś to nie przeszkadza, to będzie się nieźle bawił.

fryderyk

czy taki zupełnie inny klimat, to nie do końca, choć faktem jest, że jak nie ma się co robić z wolnym czasem i chcesz polukać filma z panną na tapczanie ;) kilka motywów zabawnych i tyle!

elmo81

tak , inne kino, uwielbiam skandynawskie, Polecam, oglądajcie , dla tych co lubią dobre kino ( nie mam na mysli komedi ) ( w amerykańskim już wszystko było, od paru lat juz nie ma co oglądać )

fryderyk

Rzeczywiście, świetna komedia.
Wydaje mi się, ze najbardziej świetna i pouczająca dla tzw. supertrendych. którzy wszystkie nowinki obyczajowe łykają jak zieloną herbatkę. Satyra na wszystkie nowe ciągoty do tolerowania wszystkiego, co się rusza, satyra na wyznawców równości płci, satyra na głupotę przejmowania wszystkiego, co "nowoczesne". Film świetnie zagrany, jak to bywa w Skandynawii, rola dziecka, po prostu wspaniała i ci ludzie... niewymuszenie wrodzy sobie nawzajem.
Poziom - może poza Kondratiukiem, generalnie niedostępny dla polskich reżyserów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones