PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876373}

Kokainowy miś

Cocaine Bear
5,2 8 834
oceny
5,2 10 1 8834
4,5 17
ocen krytyków
Kokainowy miś
powrót do forum filmu Kokainowy miś

Dla mnie jak klasyka lat 80-90. Świetnie dobrani aktorzy, świetny humor, nie rozbierałbym trego filmu na logiczne szczegóły. Trzeba oddać się nastrojowi, świetnie dobranej muzyce i nie wiem jak inni, ale ja podszedłem do tego na wesoło i uśmiałem się jak już dawno w kinie mi się nie zdarzyło :)

ocenił(a) film na 6
miko_5

tak jest i to jest zdrowe podejście do tego typu filmów ;)

ocenił(a) film na 9
miko_5

W pełni się zgadzam! poszłam na film z nastawieniem na thriller z nutą komedii i sama absurdalność niektórych sytuacji doprowadziła mnie do płaczu ze śmiechu. Scena w toalecie tj. bójka i późniejsze dialogii- no spłakałam się ;)
Dziwi mnie podejście niektórych, nie wiem czego się spodziewali po takiej produkcji. Od początku wiadomo było o co w tym filmie będzie chodziło, nie wiem jakich zwrotów akcji się spodziewali :) ja bawiłam się na filmie świetnie

ocenił(a) film na 8
natapawlak

Na imdb film ma ocenę 6,4 spośród ponad 10 tysięcy głosów więc jak zawsze biedne niektóre polaczki się zesrały

użytkownik usunięty
PelikanZlyKrol

Moze tam sa mniej wymagajacy widzowie. Ten film naprawde jest słaby, ma kilka momentow ale tak to jest kupa.

ocenił(a) film na 5
miko_5

Potrzebujemy filmów, które intencjonalnie są zrobione dla beki. Poszłam z taką myślą na film i oprócz tego, że pierwsza połowa była o wiele wolniejsza i mniej błyskotliwa (miałam nadzieję na absurd jak w "czy leci z nami pilot") ubawiłam się świetnie. Może nie namawiałabym do zapłacenia na bilet, ale jeśli ma się Unlimited albo po wyjściu na serwisy streamingowe polecam sobie obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
miko_5

świetny rozrywkowy film mieszający gatunki, ja uwielbiam tego typu "odjechane": produkcje i się nie zawiodłem... film trzyma określony poziom, oczywiście to nie jest kino dla wszystkich, ale jak ktoś lubi produkcję tylu Zombie SS, Dzika Noc itp to trzeba obejrzeć...

miko_5

Ja się tak ostatnio uśmiałem na pogrzebie teściowej.

ocenił(a) film na 5
miko_5

Nie no soudtrack to nie była akurat mocna strona tego filmu, jeżeli cokolwiek wogóle było. Sam lubię takie niekonwencjonalne komedie w stylu kina klasy b ale w tym przypadku mega niewykorzystany potencjał.

ocenił(a) film na 6
miko_5

Niezły, momentami świetny, ale tonie w nadmiarze pobocznych wątków. Nie sprostał ogromnemu potencjałowi, lepszy reżyser zrobiłby z tego mega krwawą jazdę, tu robotę robią tylko pojedyncze sceny, i tylko te z misiem

miko_5

Ten Aaron Holliday to żywcem młoda wersja Sam'a Rockwella, nie uważacie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones