PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876373}

Kokainowy miś

Cocaine Bear
5,2 8 834
oceny
5,2 10 1 8834
4,5 17
ocen krytyków
Kokainowy miś
powrót do forum filmu Kokainowy miś

Ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego nikt w Polsce nie wpadł na pomysł, żeby polski tytuł tego filmu brzmiał "Biały Miś".

Przecież to byłby hit murowany :)

maciej_emka

Dobre! :D

maciej_emka

Hej Maciusiu, spójrz na misia, On przypomni, przypomni Raya ci
Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko kokainę.

maciej_emka

ale gupie

ataman2016

No cóż, kwestia gustu. Ale coś "mi się" (hehe) zdaje, że nie bardziej niż Twój wysmakowany komentarz ;)

maciej_emka

To się przypomina ,,Killing Them Softly". A przetłumaczyli polscy dystrybutorzy na: ,,Zabić, jak to łatwo powiedzieć". Teraz nie poszli tą drogą.

maciej_emka

Ja to wolę biografię Wojciecha Misia w filmie "War bear"Nasz Wojtuś też podobne odpały robił i o wiele pożyteczniejsze i pokojowe. W tym roku 60. rocznica jego śmierci, a holiłud przez tyle czasu nie chce wyprodukować tak murowanego hitu?! Misiek który salutuje, chleje piwsko, pali papierosy, traga amunicje itp...

GalaQXus

"To" (mały Wojtek w worku) "wydarzyło" (Wojtek kurzy szluga) "się" (Wojtek chleje piwsko) "Naprawdę!" (Wojtek nosi amunicję)... "Miś wojenny" w kinach w 2d i 3d... (Grauuuu! , Aaa szajze szajze!)

GalaQXus

A ,,Jak Wojtek został strażakiem". Czytałem za młodu. Nie wiedziałem że ta książka została zekranizowana.

Shadow_dawnego_gggggggg

bo nie została tak sobie wyobrażam tylko

maciej_emka

Biały Miś i te wycieczki szkolne do kina :)

maciej_emka

Bo w Polsce najlepiej dla świętego spokoju tłumaczyć jak najdokładniej, wtedy nikt się nie czepia, a tak zawsze znajdzie się jakiś krytyk :)

miko_5

nie no :D musisz przyznać, że ten tytuł dodał by ze dwie gwiazdki do oceny :D

maciej_emka

Hahahahaha :D a trailer powinien zostać przemontowany z tym wałkiem :D

ocenił(a) film na 5
maciej_emka

" biały miś " ? Słaby markeringowo. Barziej przykuwa " kokainowy mis"

maciej_emka

Przecież to byłoby mylące. Jakiś "Zenek 2", "Futro z misia 2" czy historia jednego przeboju. ? Zresztą 'biały miś" to nie jest jednoznacznie kojarząca się zbitką w języku polskim. Ja w każdym razie przeszedłbym obok tytułu obojętnie. Natomiast "kokainowy miś" jest tak intrygująca nazwa, że trudno przejść obok niej obojętnie. Moim zdaniem doskonała decyzja dystrybutora. Ten tytuł najlepszą reklamą.

ocenił(a) film na 4
ProF_A_N_

Dokładnie!

maciej_emka

Za inteligentne.

ocenił(a) film na 3
maciej_emka

Albo przynajmniej miś Cocolino. :-)

ocenił(a) film na 10
maciej_emka

Moja uwage przykuł właśnie tytuł, według mnie strzał w dziesiątkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones