PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489856}

Kod Biblii

Der Bibelcode
6,1 1 713
ocen
6,1 10 1 1713
Kod Biblii
powrót do forum filmu Kod Biblii

Nawet ciekawy ale

ocenił(a) film na 6

za dużo nieścisłości i co najgorsze - po niemiecku. Dlatego obniżyłem ocenę. 6/10

koniu14

Dobry film , a język niemiecki jest OK.Niemcy mają wiele dobrych filmów. Zobacz: Autobahnraser fajny film .

kobra116

zgadzam się. Nie byłabym w stanie się zmusić do nauki tego języka, ale faktem jest, że Niemcy mają świetne seriale kryminalne.

seline

Też nie lubię niemieckich, ale Die Wolke polecam.

ocenił(a) film na 7
kobra116

Język niemiecki jest ok, natomiast mieliśmy historycznie to nieszczęście, że jako naród słyszeliśmy go z ust specyficznych ludzi, w specyficznych sytuacjach. Uczyłam się go wiele lat - jak już pisałam na FW zaczęłam od 'po co mi ten szwargot do cholery', skończyłam świadomym rozejmem i 'paktem pokojowym'.

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

https://www.youtube.com/watch?v=PH8FW40y1sw

koniu14

Typowy niemiecki film jak dla mnie jest Ok. Ciesz sie ze nie po hiszpansku to dopiero zalamka :)

ocenił(a) film na 7
koniu14

No to ja miałam akurat w inną stronę, bo tylko słuchanie niemieckiej wersji spod lektora pozwoliło mi wytrzymać do końca seansu. Nie wiem, kto daje fuchy facetom o tak rozhisteryzowanych głosach, ale wyłącznie litość dla rodziny nie znającej niemieckiego skłoniła mnie do zachowania wersji polskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones