PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031735}

Kochasz mnie?

Ty mene lubysh?
6,2 221
ocen
6,2 10 1 221
Kochasz mnie
powrót do forum filmu Kochasz mnie?

1990 Kijów. Rozpad ZSRR. Rozpad najbliższej rodziny. Przyśpieszony "kurs życia" dla zagubionej (i bywa, że irytującej) dorastającej córki. Ponure realia życia codziennego i warunków bytowania. Bdb obraz biedy emocjonalnej i materialnej. Dobre kino obyczajowo - socjologiczne.

ocenił(a) film na 5
jaguar_65

Charakteryzacja, kostiumy, lokacje - są MEGA DOBRE. Pokazanie biedy ówczesnych czasów - też przyzwoicie oddane. Natomiast już sama fabuła trąci myszką. Począwszy od tego, że Kira z powodu wzajemnych zdrad rodziców chciała popełnić samob*jstwo.

Ale największy brak logiki był w zakochaniu się lekarza w Kirze - 17-18 latce. xD To dopiero był odlot. Nie było w tym żadnego sensu. W dodatku cały proces został maksymalnie przyspieszony.

Ogólnie - super, że chcieli pokazać końcówkę ZSRR i początek niepodległej Ukrainy, ale spaprali fabularnie wiele kwestii, w wyniku czego nie można dać temu filmowi więcej niż 5. A szkoda, bo z lepszym scenariuszem - ta produkcja mogłaby bardziej namieszać na różnego rodzaju festiwalach i w streamingach.

ocenił(a) film na 4
jaguar_65

Ten film to nudna pustka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones