PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10028214}
6,4 5 231
ocen
6,4 10 1 5231
5,1 21
ocen krytyków
Kochanica króla Jeanne du Barry
powrót do forum filmu Kochanica króla Jeanne du Barry

Poraz kolejny cieszę się, że po przeczytaniu żałosnych recenzji dziennikarzy filmowych, których nadęty jak wersalskie tyłki zawodowy ton raczy potencjalnego widzą niekonstruktywną krytyką i brakiem zrozumienia dlaczego ludzie chodzą do kina. Moim zdaniem Deep dźwiga ten film, tą rolą, w takim towarzystwie. Polecam miłośnikom fantastycznej kostiumowej scenografii, i tym którzy chodzą na filmy a nie do kina.

ocenił(a) film na 8
Alicja_W_filmweb

Otóż to. Bardzo krzywdząca średnia ocen, ale to standard - wysoka ocena krytyków filmowych = syf, oceny do średniej 6/10 = filmy mogą być warte uwagi. Chyba presja środowiska recenzenckiego każe doszukiwać się na siłę w każdym filmie innej wizji reżysera i scenarzysty, niż ci założyli, drugiego dna itp.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Alicja_W_filmweb

Ja chodzę do kina dla dobrych filmów, nie wiem jak pan.

ocenił(a) film na 6
pani_marto

Heh. Pełna zgoda, że chodzi się do Kina dla dobrych filmów. Ale z tym akurat nie zawsze idzie utrafić. Każdy ma swoje zdanie - ok. Ale abstrahując od subiektywizmu ten film ani nie zasługuje na wybitną ocenę, ani na pewno też na złą ocenę.
A w kwestii gry Deep'a to również jestem skłonny zgodzić się, że to on jest w tym filmie aktorem, którego gra zwraca uwagę widza. I niepochlebne opinie o nim, tudzież o filmie, uważam za krzywdzące (w odniesieniu do tej konkretnej sytuacji).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones