PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643672}
5,7 1 168
ocen
5,7 10 1 1168
Kochanego ciała nigdy dość
powrót do forum filmu Kochanego ciała nigdy dość

Tak jak w tytule. Oglądałam na HBO ów film i nie wierzę własnym oczom, przez cały film widać było mikrofon nad postaciami.
Czyżby to film o tak niskim budżecie, iż nie można było tego irytującego 'dodatku' się pozbyć.
Czy tylko ja go widziałam? Zgłupiałam.

Shui

Nie tylko Ty to zauważyłaś, żenada ;D

ocenił(a) film na 2
Shui

Faktycznie takie coś widziałam pierwszy raz:) Komedia:)

Madzia 34

Fakt, ' komedia' : )

ocenił(a) film na 2
Shui

dałam 2,
+1 - był to sympatyczny film.
-9 za mikrofon. to niedopuszczalne!

Sylvja

Właśnie przez ten mikrofon nie mogłam się w ogóle wyluzować przy filmie, przez to także oceniłam bardzo nisko.

Shui

Na pocztaku myslalam ze sie przewidzialam...ale kilkanascie razy mignal nad glowami aktorow...:(

hummin9bird

Niestety, potem zwracałam uwagę wyłącznie na mikrofon, myślę, że więcej niż kilkanaście. Dekoncentracja totalna, a szkoda.

Shui

Racja, pewnie i z kilkadziesiat...liczenie i tak pewno nie mialo by sensu;)

hummin9bird

Oczywiście : -)

ocenił(a) film na 6
Shui

Rzeczywiście przeszkadza w odbiorze,może to jakic celowy zabieg???

ocenił(a) film na 6
marta_2222

Ale film inny,przyjemny, życiowy,fajne teksty ,polecam

marta_2222

no dokładnie. Bardzo przyjemny film, ale jak raz zauważysz mikrofon, to już do końca będzie cię rozpraszał :/

ocenił(a) film na 5
Shui

Już w pierwszej scenie w przymierzalni zauważyłem ten mikrofon. Nie wiem naprawdę czy to nie specjalnie bo coś takiego przecież się nie zdarza raczej. No przypadkowo owszem, ale nie tak nachalnie. Dziwne to...

Telewidz

Całkiem możliwe...

Telewidz

Mikrofon mikrofonem, ale w niektórych ujęciach widać że coś na obiektywie im siedzi tudzież miga, w górnej części obrazu na TV często pojawia się ciemne tło. Pod względem produkcyjnym film to dno totalne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shui

Aaaa to mikrofon. Caly czas myślałem, że to przyrodzenie jakiegoś czarnoskórego asystenta produkcji.
obejrzalem do końca, bo myślałem, że na końcu się ujawni.

FizQs

Widzę, że humor dopisuje i dobrze :-)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
Shui

Poczatkowo myslalem, ze to jakies elementy wystroju.
Zenada, zeby tego nikt nie zauwazył.

ocenił(a) film na 6
Shui

Mikrofon rządzi w tym filmie hehe. Tego nie można nazwać wpadką, bo przecież nie da się podczas montażu nie zauważyć tylu mikrofonów :-). To musi mieć podtekst seksualny...

MrJUVE

Zaczynam już w to wierzyć :-))

ocenił(a) film na 7
Shui

Też zwróciłem na to uwagę, ten zabieg był zamierzony, nie wiem co miał na celu, niepotrzebnie tylko dekoncentrował. (Zauważcie też, że momentami obraz był otoczony czarnym cieniem, też nie wiem po co^^) Całość była w porządku... :)

Shui

Też uważam to za lekko szokujące - gdyby zdarzyło się raz, to rozumiem, mogli przeoczyć... Ale przez cały film?! Szok po prostu...

sol4me

a ja nie widziałam mikrofonu, widocznie skupiłam się na filmie ;)

ocenił(a) film na 6
Shallin

a ja nie zauważyłam ani razu zdnego mikrofonu i dawanie 2 punktów filmowi za widoczny mikrofon to żenada!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones