PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6792}
7,3 10 010
ocen
7,3 10 1 10010
7,2 16
ocen krytyków
Kobieta samotna
powrót do forum filmu Kobieta samotna

Postać Jacka to postać negatywna (inni widzą w nim jakieś cechy pozytywne ) egoista i
osoba myśląca tylko o sobie mimo że na początku filmu widz ulega złudzeniu (na krótko ) że
Jacek to inwalida o dobrym sercu.. sceny gdy przychodzi i kobieta informuje go że ma dla
niego niespodziankę ,kupiła telewizor .Jacek odpowiada jej ,, i po co ? teraz nam będzie
dzieciak cały dzień siedział w domu na głowie i pozbieraj ten węgiel .W scenie tej widzimy
że chodzi mu tylko o sex z kobietą .Po kupnie samochodu ,upija się dziękując że spotkał
taką kobietę snując plany na wzbogacenie i szybkie profity nigdy nie wspomina o chłopcu
nie myśli o jego losie .Gdy mężczyzna uświadamia sobie że kobieta nie dostała żadnego
spadku a pieniądze są kradzione widzi że z jego RAJU nic nie będzie .Nie zgadzam się z
opinią że kobieta chciała umrzeć po prostu była zmęczona psychicznie i prosi -Jacku zrób
coś ...człowiek skrajnie rozpatrzony zazwyczaj mówi rzeczy niedorzeczne .Jacek boi się że
kobieta pójdzie na milicję ...pozbywa się jej a sam udając osobę która traci zmysły .Tak
odebrałem postać Jacka w tym pesymistycznym filmie nie ma dobrych i czystych bohaterów
jest tylko bezlitosny system i ludzie w trybikach niszcząc się wzajemnie -aby dla siebie.i
wiele z tej Polski zostało do dziś ...

ocenił(a) film na 8
cureman

tez zwróciłam uwagę na scenę, kiedy kupuje telewizor i to kosztem utraty szans na mieszkanie (zlikwidowała ksiazeczkę mieszkaniowa), a on jej na to "teraz dzieciak będzie nam cały czas na głowie siedział"...w tym momencie "wyłazi dla mnie szydło z worka", czyli prawdziwa natura Jacusia

ocenił(a) film na 8
gioconda_2

Jestem zaskoczona, że dopiero wtedy poczuliście, że coś jest nie tak. Dla mnie punktem zwrotnym była nieszczególna pomoc Irenie w pozbyciu się ojca dziecka, pijaka - już to mi się nie podobało, a jak do tego doszedł wymierzony Irenie policzek, to od razu było wiadomo o co chodzi.

ocenił(a) film na 9
honey1

No bez przesady, a co miał niby zrobić, supermanem w tym filmie BL nie jest - tylko inwalidą.
Właśnie inteligentnie to załatwił.

cureman

Jacek jak najbardziej egoistyczna postać, ale Irena również zagrała pod koniec filmu egoistke zostawiając Bogusia samego. Marzyły jej się duże pieniądze i szybkie wzbogacenie się niż własne dziecko

ocenił(a) film na 9
Juliusz_Knurr

Taa. egoistka... Naprawdę nie widać, że to człowiek u kresu wytrzymałości psychicznej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones