PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6792}
7,3 10 010
ocen
7,3 10 1 10010
7,2 16
ocen krytyków
Kobieta samotna
powrót do forum filmu Kobieta samotna

Linda potrafi grac..

ocenił(a) film na 9

Jesli ktos uwaza,ze Boguslaw Linda jest aktorem grajacym tylko twardzieli w flmach sensacyjnych i nie majacym zbyt wiele do powiedzenia,to proponuje obejrzenie tego filmu,ktory te opinie na pewno zmieni.

ocenił(a) film na 8
dustman

a ja proponuje obejrzenie jeszcze wielu innych filmów z jego udziałem szczególnie tych z lat 80tych

ocenił(a) film na 4
donpablo

Najlepszy film z Lindą to "Przypadek" Kieślowskiego, gdzie zagrał główną rolę.

ocenił(a) film na 6
dustman

Ja jednak wole go zdecydowanie bardziej w rolach takich twardzieli . Trudno mi sie oswoic z nim w roli takiego nieudacznika ...

justyna55

Ja też, nie pasował mi do tej roli.

Ziqu

Ale to właśnie świadczy o aktorze że potrafi wcielić się w role które nawet nie pasują do jego wizerunku jaki ma na co dzień czy w innych filmach. On na początku grał takie role.Potem się zaszufladkował.

jezi86

Oczywiście że tak, absolutnie mu tego nie zarzucam, po prostu wolę go w rolach twardzieli.

ocenił(a) film na 10
Ziqu

jak to nie pasował, tu nie chodzi czy pasował czy nie pasował, zagrał genialnie człowieku

ocenił(a) film na 10
dustman

Linda byl świetnym aktorem ,z wielkim potencjalem szkoda że nie wykorzystanym do końca.Dobrze że jeszcze są takie role gdzie gra tak świetnie że aż ehhhhh co tu gadać.Ogolnie świetny film.:)

ocenił(a) film na 8
dustman

Polecam "Magnat" - też świetna rola. Ja akurat lubię bardziej tego Lindę z lat 80. niż z późniejszych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones