PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6792}
7,3 10 035
ocen
7,3 10 1 10035
7,2 16
ocen krytyków
Kobieta samotna
powrót do forum filmu Kobieta samotna

Nie mozna przejsc kolo tego filmu obojetnie. Pozycja obowiazkowa 10/10

ocenił(a) film na 8
zetinx

Zgadzam się co do gorzkości tego filmu jednak zastanawiam się czy naprawdę takie filmy są pozycją obowiązkową czy może lepiej je omijac szerokim łukiem.

ocenił(a) film na 8
zetinx

niesamowity film i totalnie genialny plakat do filmu

ocenił(a) film na 8
zetinx

Dokładnie tak takiego filmu który byłby tak dewastujący nie widziałem lub jest to nieliczny wyjątek. Film jest niezwykły, ekspresja bólu i cierpienia wszystkich bohaterów była straszna. Teraz w czasach kryzysu przyszła moda na nostalgię za PRL-em. Myślę że każdy kto tak uważa ale także post-wolnościowe pokolenie takie jak ja, powinno obejrzeć ten film i zrozumieć że "komuna" była jeszcze gorsza niż obecny "zgniły kapitalizm". Szkoda strasznie tego dzieciaka ale i w ogóle film był ultra pesymistyczny, nie dawał on cienia nadziei na poprawę bytu bohaterów czego kulminacją był wypadek samochodowy, śmierć Doroty i w końcu końcówka z ambasadą w której to niczego nie trzeba wyjaśniać.

ocenił(a) film na 7
zetinx

Bardzo gorzki film, przygnębiający, brudny, momentami odpychający, wstrętny... Pokazujący nędzę ludzkiego życia....

zetinx

To jest film wgniatający w glebę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones