PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683854}

Klub dla wybrańców

The Riot Club
6,1 23 964
oceny
6,1 10 1 23964
3,7 7
ocen krytyków
Klub dla wybrańców
powrót do forum filmu Klub dla wybrańców

Film sam w sobie jest ok. Chodzi głównie o tych wykreowanych bohaterów - niesamowicie irytujący pod względem zachowania. Banda gówniarzy, którzy mają rodziców z 7 cyfrowymi kontami...którzy myślą, że za pieniądze mogą kupić wszystko. Ponadto mają zero szacunku do reszty społeczeństwa, bo po co kogoś szanować skoro ma się forsę i własne grono podobnych do siebie, nadzianych kumpli, z którymi można wyśmiać prostych, ubogich ludzi.
Szkoda tylko, że w realnym świecie spotyka się takie osoby.

Betty_C

Niestety i ich jest coraz więcej, wyborcy korwina świetnie pasują do tego modelu.

ulifont

Ty tak na serio? Żałosny jesteś. Z kolei wyborcy komora lubią być posuwani w dupę.. wasz prezydent nie zawetował ani jednej ustawy podnoszącej podatki, a takich podwyżek za jego kadencji było aż 21. Jakim kretynem trzeba być, żeby szkalować kogoś kto chce te podatki obniżać? Nie chcesz mieć więcej w portfelu?

Stefanek

W portfelu tak, ale nie przez głosowanie na kandydata niedojrzałych, ograniczonych hipokrytów.

ulifont

No to głosuj na komorowskiego. Zgoda na kolejne podwyżki podatków i np wieku emerytalnego do 80 lat zbuduje silną Polskę!

PS. ocenia się kandydata, czy wyborców? bo coś chyba nie ogarniasz.

ulifont

Uważasz, że Komorowski nie jest hipokrytą? Głosi zgodę, a zakleja dzieciom gęby, odwala budowę obwodnicy, gdy ludzie na niego krzyczą to mówi, że jego nie przekrzyczymy. W sądzie ma specjalne przywileje i nawet tu nie wspomnę o powiązaniami z WSI.
Duda - należał do Unii Wolności, głosi poglądy tak socjalistyczne i tak ogólnikowe, że się we łbie przewraca. On chce podnieść podatki.
Palikot - skończył KUL, szkaluje Kościół.
Ogórek - na jej spotkania prawie nikt nie chodzi. Ma stary popierający Millera elektorat. Jest marionetką. Program ma bardziej prawicowy niż myśli.
Korwin - niedojrzały? 70 kilka lat, ośmioro dzieci. Od lat głosi to samo. W mediach jest wyśmiewany. Wypowiedź, że by strzelał do górników nie padła z jego ust. To TVN tak powiedział, a wszystkie media powtórzyły. W oryginale było "bez wahania rozkaże strzelać do rabusiów" , którymi są związki zawodowe. Radzę poczytać noblisty Friedmana - wystarczy spojrzeć na jego program "Wolny wybór" i na persony jakie były tam zapraszane - Regan i Schwarzeneger. Do kogo na program telewizyjny na spotkanie chodzi jednocześnie prezydent i gubernator stanu?. Korwin miał jego osobiste poparcie. Miał bo Friedman już nie żyje. Polska jest biedna, ponieważ połową dochodu narodowego dysponują urzędnicy. A dysponują nieudolnie. Nie napędzają przez to gospodarki. ZUS jest trupem. Zbankrutował kilka lat temu. Niech spróbuje się utrzymać na wolnym rynku. To samo z NFZ. Koszty leczenia są przesacowane.

marcin95_filmaniak

Serio chcesz tymi wypocinami dyskutować ze mną? Nie masz najmniejszego pojęcia o życiu, polityce i innych mechanizmach. I pamiętaj tylko baran nie zmienia poglądów.

ocenił(a) film na 6
ulifont

Jak dla mnie marcin95_filmaniak wydaje się mieć po stokroć większe pojęcie o życiu, polityce i innych mechanizmach niż Ty ulifont ...
Wiesz tylko to co usłyszałeś w TVN, czyli sam bull shit, co nie sprawia, że nie dość, nie znasz się nic na polityce to jeszcze masz totalnie błędne o niej pojęcie (słuchając samych kłamstw i błędnych informacji). Najgorsze jest to, że ty oglądając tv myślisz, że czegoś tam sie dowiedziałeś i jesteś obeznany, a tak naprawdę przez tv jesteś zacofany ...

ulifont

Jesteś zwykłym debilem

Betty_C

Tacy bogacze a problem mieli ze skombinowaniem towaru (w sensie lasek) - zwykła banda ciot i nic więcej.

ocenił(a) film na 9
Jordan66

Akurat mnie to nie dziwi, tacy ludzie o ile im ktoś nie dociśnie w rodzinie śruby są mało zaradni.

ocenił(a) film na 6
Betty_C

Dokładnie mam te same odczucia,film sam jak najbardziej na tak,ale główni bohaterowie masakra.Niby dorośli faceci,a miałem wrażenie jak bym oglądał rozbrykanych gimbusów,którzy pierwszy raz wyjechali na kolonie bez rodziców.Przecież ich zachowanie nie było śmieszne tylko godne politowania,normalne niedorozwoje psychiczne :D.Żeby nie wpływy ich starych i ich kasa to oni by zginęli na tym świecie.Największy wymoczek według mnie z nich wszystkich to koleś grany przez Max Irons,już samo to jaką inicjacje mu robili,jak zwykłemu śmieciowi,to gościu jeszcze się cieszył i z dumą wkroczył do ich durnego klubu.2 sprawa z jego dziewczyną,niby kumple najlepsi jego,a zrobili z jego laski zwykłą szmatę,a on nic jeszcze popierał ich i gdy ona wyszła,zamiast pójść za nią,to on został jak cipka i balował z nimi dalej......brak słów.Ale ogólnie film znośny.Oceniam jednak tylko 6/10.

jazdowicz2666

Właśnie film jest arcydziełem, dzięki temu, że dobrali tak idealnie aktorów, że polacy czują taki ból dupska!

ocenił(a) film na 5
Betty_C

Dawno nie oglądałam tak irytującego filmu. Młodzi, bogaci z domu, którzy za nic mają innych (ubogich) ludzi. Przez cały film miałam ochotę skopać im tyłki... Wybrańcy dla narodu? Tak o sobie mówią... Buhaha

ocenił(a) film na 8
Betty_C

Wracam tu po kilku latach.

O to chodzi w tym filmie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones