PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021165}

Klatka

Jaula
6,1 7 574
oceny
6,1 10 1 7574
Klatka
powrót do forum filmu Klatka

Zakończenie?

ocenił(a) film na 6

Jej mąż zauważył dziecko jednak przez okno czy jak? Ktoś znalazł ślady kredy na drzwiach? Bo nie załapałam.

ocenił(a) film na 7
AraBarb

sądzę, że mogło to być tak: policja po uznaniu, ze kobieta niesłusznie podejrzewa sąsiada dostaje od jej męża zgłoszenie, że zaginęła jego żona. Łączą te dwa fakty i... stąd to zakończenie.

ocenił(a) film na 5
So_What22

Dodatkowo na drzwiach sąsiadach były ślady dziecięcych dłoni, a nie mieli małych dzieci. Facet miał w domu taki porządek, a nie zadbał o wytarcie szyby...

ocenił(a) film na 7
Sol89

tak, zastanawiałem się jednak czy z okna /I piętro/ te ślady na drzwiach sąsiada mąż porwanej kobiety mógł zauważyć. Chyba, że tam podszedł. Tak czy owak - dobry film. Pierwsza połowa zagadkowa, akcja toczy się powoli, w drugiej tempo rośnie i poszczególne wątki niczym puzzle zaczynają układać się w logiczną całość. P.S. Widzę, że "Nieznajomego", którego tak chwalą krytycy, i "Miłość dla dorosłych" oceniłeś podobnie jak ja.

ocenił(a) film na 5
So_What22

Oceniłaś ;) Nie rozumiem tych zachwytów nad Nieznajomym, nie mam nic przeciwko ciężkim thrillerom (chociaż tego filmu w ogóle nie nazwałabym thrillerem), ale na nim się zwyczajnie wynudziłam. Z kolei Miłość dla dorosłych była całkiem niezła, ale skandynawskie kino rzadko zawodzi.

AraBarb

Moim zdaniem "zdradziła" go żona chcą chronić synów.

ocenił(a) film na 6
fabrice02

Moim zdaniem film nie ma happy endu, a koniec jest wymysłem dziewczynki

fabrice02

Tez tak myśle, że żona go podkablowala jednak. Specjalnie wychodzi na ogród i otwiera drzwi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones