PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021165}

Klatka

Jaula
6,1 7 543
oceny
6,1 10 1 7543
Klatka
powrót do forum filmu Klatka

7/10, zdecydowanie najlepszy film na netflixie jaki oglądałam w ostatnich latach. Koniec zrobiony bardzo dobrze, polecam z czystym sumieniem

ocenił(a) film na 4
Marta_Mazur_1996

Faktycznie " dobrze " masz ślady kredy na drzwiach i od tak wpadają do Ciebie służby, bez nakazu itd. Bez jaj. A zachowania głównej bohaterki można uznać za psychicznie

maciekb80

Myślę, że troszkę za dosłownie odbierasz moje słowa, kluczem komentarza jest "na Netflixie", czyli filmy typowo netflixowe :) Bo jeśli tak mocno skupiasz się na szczegółach filmowych to na pewno udało Ci się zoabserwowac tendencje 30-70, początek zapowiada się nieźle, a od później żałujesz, że marnujesz półtorej godziny życia.

ocenił(a) film na 4
Marta_Mazur_1996

Dla mnie wgl ten motyw psychopaty był słaby i ta argumentacja żony która go kryje za dzieci

Marta_Mazur_1996

Dno. Szkoda transferu. Film jak i Twój gust jest poniżej wszelkich oczekiwań.

ocenił(a) film na 5
Peyotle69

jestes bezlitosny ale masz racje,ten film to syf a Pani Marta musi jeszcze wyrobic swój gust :D

ocenił(a) film na 5
Marta_Mazur_1996

Ja stanowczo odradzam- strata czasu.

Sam pomysł SPOLIER
Jest debilny- psychol porywa dziewczyne,wiezi w piwnicy robi jej dzieciaka,choruje wiec wypuszcza dziecko w nocy na droge zeby sobie poszło xD ZNAJDUJĄ ją sąsiedzi obok i ,, adoptują'' stary po harnasiu postanawia znowu porwac i więzic dzieciaka.Nagle z dupy wbija fbi i happy end.
Do tego film strasznie sie ciągnie i w połowie ze znuzenia miałem serdecznie dosc

marcinpastuszynski

Bardzo prostolinijnie, Panowie, odbieracie i patrzycie na świat. Byłam podobnego zdania oglądając każdy nowy film, ale niestety nie znajdziecie w obecnych czasach filmów, które wejdą na skalę "klasyków" :) I obiektywnie oceniając nowe filmy, bez oczekiwania na efekt "wow" znajdziecie jakieś plusy, ale to trzeba wyjsc poza skale "jestem super znawca, filmy lat 90' są najlepsze". Są, owszem, ale niestety takich juz nie znajdziecie.

ocenił(a) film na 5
Marta_Mazur_1996

Prosze bardzo film z 2021 r - Wcielenie,obecnie mało doceniany za kilka lat za sposob nakrecenia mysle stanei sie klasykiem.Zobacz jesli sie nudzisz :>

ocenił(a) film na 7
marcinpastuszynski

Mało doceniany bo średni xD Jak ja nie lubię jak komuś się coś podoba a inni to krytykują bo im się nie podobało

ocenił(a) film na 5
Bartlomiej_W

na tym polega ta strona

ocenił(a) film na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones