PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021165}

Klatka

Jaula
6,1 7 574
oceny
6,1 10 1 7574
Klatka
powrót do forum filmu Klatka

Ktoś wyjaśni jakim cudem Clara była córką Ingrid? W 2019 roku podczas sekcji Ingrid miała 12 lat, więc zaszłaby w ciąże mając 7-8 lat? Chyba wątek trochę naciągnięty, ewentualnie ja czegoś nie zakodowałam

ocenił(a) film na 8
Kika_x

Ingrid miała 12 lat gdy została porwana

nataliaa90_2

Ale też miała około 12 lat podczas sekcji i lekarka która ją przeprowadzała sama powiedziała, że nie pamięta dokładnie, bo to było dwa lata wcześniej

ocenił(a) film na 7
Kika_x

wszystko jest wyjaśnione dokładnie. Paula czyta artykuł z 2012 roku o Ingrid, w którym pisze, że mija rok od jej porwania. Czyli została porwana w 2011 roku mając wtedy 12 lat. A jej ciało zostaje znalezione w 2019, taka data widnieje w aktach z sekcji zwłok. Sledcza która prowadziła tą sprawę mówi do Pauli, że było to dwa lata temu czyli akcja filmu toczy się (obecnie) w 2021 roku.
Czyli.... Ingrid zostaje porwana mając 12 lat w między czasie rodzi Klarę (skoro klara ma 6 lat to ingrid urodziła ją mając 16 lat) i ginie w wieku prawdopodobnie 20 lat.

ocenił(a) film na 6
Kika_x

Z tego co pamiętam jak Paula szukała informacji o Ingrid to znalazła film i artykuł z 2011 albo 2012 roku. Wtedy miała 12 lat w chwili porwania. Sama musiałam przewinąć trochę film żeby to sprawdzić.

Kika_x

Cos mi się też tu nie klei bo ponoć Klara ma 6 lat dwa lata temu jej matka została porwana to Klara urodziła by się 4 lata przed porwaniem?????!!!

ocenił(a) film na 6
sylwia94_filmweb

Jej matka (Ingrid) została porwana w 2011, a akcja filmu to 2021.

McGyverPL

To nie wiem czemu ale ja kojarzę że te akta były z 2018 roku

ocenił(a) film na 6
sylwia94_filmweb

Z 2019 i to były akta z sekcji zwłok Ingrid. Porwana została w 2011. Przez ten czas była przetrzymywana i gwałcona. W międzyczasie urodziła się Klara.

ocenił(a) film na 6
Kika_x

Ingrid miała 12 lat w 2011 roku- w momencie porwania, tego dowiadujemy się z artykułu.
Klara miała 6 lat w 2021 roku- podczas akcji filmu.
Matematykę zostawiam Tobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones