PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1266}

Kiedy Harry poznał Sally

When Harry Met Sally...
7,3 47 298
ocen
7,3 10 1 47298
7,6 27
ocen krytyków
Kiedy Harry poznał Sally
powrót do forum filmu Kiedy Harry poznał Sally

Klimat Allena??

ocenił(a) film na 9

W gruncie rzeczy ten film to komedia romantyczna, która opiera się na świetnych dialogach. Są śmieszne, pokręcone i przede wszystkim jest ich niezmiernie dużo dlatego też klimat tego filmu skojarzył mi się z filmami Woodiego Allena. Czy komuś jeszcze atmosfera tego filmu przysporzyła na myśl świetne kino Allena? Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Joern

No ja też jak za pierwszym razem oglądałam jak i za drugim, od razu przypominałam sobie Annie Hall ;D

ocenił(a) film na 4
Drella

Meg Ryan wzoruje swoją postać na Diane Keaton z " Annie Hall". Ta sama mimika, nawet niektóre frazy wypowiadane w ten am sposób, np. "Oh well.. well". Widać, że reżyser chciał uzyskać podobny charakter całości, tyle, że z happy endem. Billy Crstal miał być nieco neurotyczny, ale mimo to pokazał to na swój sposób.

Chyba, że się mylę i to miała nie być zżynka, tylko ukłon Reinera w stronę Allena - czego dowodzić by mógł ostatni utwór z "Kiedy Harry poznał Sally"...

ocenił(a) film na 4
anncca

W sumie ta wypowiedź o tym świadczy:
http://www.youtube.com/watch?v=Zz8061rjvAU

ocenił(a) film na 8
anncca

oglądając film ciągle zastanawiałam się, czy to nie Allen : )

anncca

Kurde, chyba sobie właśnie spieprzyłem Annie Hall. :( Ostrzegajcie ludzie jak jest spoiler z innego filmu. :(

kendo777

a co to ma do rzeczy? Annie Hall a Harry-Sally to kompletnie inne filmy, z kompletnie innymi scenami i żartami

tolerancja91

Tam jest napisane o Kiedy Harry poznał Sally tak: "tyle, że z happy endem". To znaczy, że Annie Hall kończy się źle. To duży spoiler nie sądzisz?

kendo777

nie, biorąc pod uwagę większość filmów Allena, poza tym nie powiedziałabym, że Annie Hall kończy się źle... zresztą tak jak napisałam, w Annie Hall nie o zakończenie chodzi

ocenił(a) film na 8
Joern

tak ale chyba żaden Allen mi się tak nie podobał, przynajmniej żaden z Allenem w roli głównej

ocenił(a) film na 8
Guliwer_2

super film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones