PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700738}

Kieł

Tusk
4,6 9 005
ocen
4,6 10 1 9005
5,4 5
ocen krytyków
Kieł
powrót do forum filmu Kieł

DONALD

ocenił(a) film na 6

taki tytuł będzie nosić druga część ; D

chabek88

haha xD że niby Donald "Tusk". hihi dobre

chabek88

niezły jajcarz z ciebie lol

ocenił(a) film na 7
chabek88

bardzo dziwne poczucie humoru, nieoceniona wrażliwość; Myślę,że ocena głównie polega na tym właśnie- jakie kto ma poczucie humoru ale i smaku,wyczucia gdzie jest granica śmiechu,groteski,a niby śmiesznego horroru.Obsada dużo mówi. Jest i ktoś kto gra w filmach z kreacją fantastyczną, jest ktoś kto gra z " 6 zmysłem" i kojarzy się z czymś magicznym, jest wreszcie główny bohater,postać, która gra komika i sumasum zostaje sponiewierana za swoją prze śmieszność. Dla mnie osobiście to wszystko jest tak dziwne i niesmaczne/mogłabym to porównać do dania, które ma na prawdę pyszne smaki ale wzajemnie tworzą rzygi. Mogę tam zjeść i maliny i krabie,albo inne owoce morza,przegryzką dobry zestaw sałat- w postaci osób pobocznych jak np. jego dziewczyna. Mimo to nie tworzy kompozycji smacznej. Jakieś fatum. Strasznie psyche, które mimo wszystko jednocześnie sprawiło ,że piszę o tym... O dobrym,najlepszym filmie zazwyczaj nic nie napiszę,a tu takie poruszenie. Może czasami trzeba takiego szitu psychologicznego by poczuć jakiś bodziec w umyśle i zastanowić się nad całym życiem?Dziwne...dla takich miszmaszów, to chyba jest film.Ja go nie ocenie, bo na prawdę nie wiem jak.

ocenił(a) film na 10
chabek88

Będzie też trzecia część! Będzie miała podtytuł "Pod wielkim żyrandolem" i będzie kręcona w latach 2020-2028

ocenił(a) film na 6
Don_Tusco___

hahahhah ; D mistrz !

ocenił(a) film na 7
chabek88

trzecia częsc - "Kasia"

chabek88

Kopacz

użytkownik usunięty
chabek88

Najbardziej ch*jowy żart na tym forum powraca?
Idźcie sobie, nie jesteście śmieszni.

Zamiast opisu
>Młody mężczyzna poszukuje swojego przyjaciela w lasach Kanady. Towarzyszy mu dziewczyna zaginionego<

powinien byc następujący

>Najbardziej kłamliwy mężczyzna poszukuje w labiryntach brukselskich korytarzy zaginionej Zielonej Wyspy. Towarzyszy mu dziewczyna znana z wypowiedzi - sorry, takie mamy Wyspy...

Ale o tym wszyscy wiedza a wiec -

UWAGA< SPOJLER!!!!!!!!

użytkownik usunięty
yahoo_filmweb

Suche.
Idź sobie.

yahoo_filmweb

Dobre, dobre... Uśmiałem się!

yahoo_filmweb

dobre. w punkt. A lemingi krzyczą XD

ocenił(a) film na 4
chabek88

Zaś angielski tytuł remake'u będzie brzmiał: ,, Drake" ( sprawdź polskie tłumaczenie tego słowa) :)

Faraon_filmaniak

słabe. polityczne i nie śmieszne.

chabek88

Za to ostatnia (Pewnie z siedemdziesiąta) część, już zrobiona tak totalnie dla pieniędzy gdzie wszystko jest do bani i w ogóle będzie nosiła tytuł: ,,JadłosPIS"

ocenił(a) film na 9
chabek88

pajac!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones