PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700738}

Kieł

Tusk
4,6 9 005
ocen
4,6 10 1 9005
5,4 5
ocen krytyków
Kieł
powrót do forum filmu Kieł

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Ciekawa historia i świetne wykonanie. Bardzo dobrze zagrany przez Parksa.
Nie widzę sensu w stawianiu tego filmu obok stonogi i innych szitów.

Mr.Pink

zgadzam się w 100 %
tutaj mamy przejaw wariacji komediowej ze szczyptą horroru. Inteligentnie zrobione kino grozy ze świetnie grającą obsadą aktorską.
O zgrozo chce się wykrzyczeć gdy patrzy się na końcowy los bohatera .
Czarny charakter w sumie idealnie dopasowany zagrał ponad wyżyny klasy światowej , irracjonalność stanu pogłebiającą depresję w moim odczuciu połechtała moją wyobraźnię oh ah oh ah
gratuluję genialne kino

ocenił(a) film na 8
proximacentaurii

No końcówka masakra i ten mors zrobiony w stylu vintage.

ocenił(a) film na 8
Mr.Pink

Jak najbardziej.Moim zdaniem "mors" nawiazuje do klasyki.Nie kojarzy sie z "The Silence of the Lambs"...?

ocenił(a) film na 8
kozzy82

hehe może i tak. Fajne jest to , że jest zrobiony naturalnymi metodami.

ocenił(a) film na 8
Mr.Pink

W zupelnosci sie zgadzam.A ocena filmu rzeczywiscie niska.Powiem ci skad-moim zdaniem-to sie bierze.Niektorzy sugeruja sie ocenami innych ,(slyszalem , ze jest obrzydliwe!,itp.),tak naprawde odmawiajac sobie przyjemnosci ogladania.Wylaczaja samodzielne myslenie...jeszcze podskoczy,to nowy film.

ocenił(a) film na 8
proximacentaurii

ale ocena tego filmu to jakas masakra...

ocenił(a) film na 8
Mr.Pink

Zgadzam sie, film bardzo dobry, wstrzasajacy ale nie szalenstwem tylko realizmem i jakas nuta powagi. Zmusza mozg do pracy, co nie wszystkim pasuje sadzac po opiniach... Mam takie subiektywne tylko jedno skojarzenie: Wyspa doktora Moreau z 1932, a potem 1977,1996.

ocenił(a) film na 6
Mr.Pink

też sie zgadzam. film fajowy
depp mega:0

ocenił(a) film na 1
Mr.Pink

Zgadzam się, to coś zasługuje na 1.

ocenił(a) film na 7
proximacentaurii

Z szczyptą horroru ? Film jest koszmarnie mroczny. Ten humor pasuje do niego jak pięść do nosa, ale ogólnie całość ma klimat.

ocenił(a) film na 7
Mr.Pink

Dobrze zrył banie, tydzień się nie mogłam pozbierać. Najgorsze jest to ile w tym filmie było prawdy...

ocenił(a) film na 8
mariia18

No porył baniaka. Na maxa.

ocenił(a) film na 7
Mr.Pink

I na pewno nie był śmieszny. Efekty niesamowite, gra aktorska rozwaliła mnie doszczętnie, a wycie morsa odbijało się echem przez jakiś czas. Dla mnie jest to jednak film, do którego się nie wraca.

ocenił(a) film na 1
Mr.Pink

Żaden film nie ryje tak bani jak ten. Nie polecam.

ocenił(a) film na 6
Mr.Pink

niezły film na pewno w top 10 2014 w gatunku horror :) ale nie przesadzajmy ,ze jakiś genialny scena z przerobieniem na morsa genialna ale wątki komediowe zepsuły klimat moim zdaniem ..ocena rzeczywiście słaba..bo zasługuję na wiecej te filmidło

ocenił(a) film na 8
Mr.Pink

Nie mogę się z tego filmu otrząsnąć do dzisiaj :D

Mr.Pink

Jeszcze nie ogladałem. Czy w filmie jest mowa o dziadku w wermahcie? Moze pojawia sie jak zombi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones