PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6727}
7,2 36 146
ocen
7,2 10 1 36146
6,0 7
ocen krytyków
Kickboxer
powrót do forum filmu Kickboxer

mój ulubiony

ocenił(a) film na 10

to chyba mój ulubiony fim z van dammem <3

ocenił(a) film na 8
rutka91

Och, mój też! :D
Już, jako mała dziewczynka byłam nim zachwycona (jak i "Krwawym sportem"), choć "Kickboxer" zawsze na pierwszym miejscu! :D

ocenił(a) film na 10
dirtyheaven

heh tak jak ja :D dosłownie od małego, kasete wiedeo miałam jeszcze z tym filmem i oglądałam codziennie ;)

ocenił(a) film na 10
rutka91

wideo *

ocenił(a) film na 9
rutka91

No to witać w klubie, tyle że u mnie zamiast Krwawego sportu zawsze był Kickboxer i Lwie Serce (na VHS miałem pt. Samowolne oddalenie).

ocenił(a) film na 10
panciowojcik

u mnie kickboxer na pierwszym miejscu, lwie serce też spoko :)

ocenił(a) film na 9
rutka91

No właśnie u mnie tak samo jeżeli chodzi o Van Damme'a
1.Kickboxer
2.Lwie Serce
Jeżeli chodzi o inne filmy to wszystkie z lat 80tych i 90tych są zajefajne. Nowsze niestety wypadają już gorzej, ale sentyment do aktora pozostaje, w końcu mój idol z lat dzieciństwa, do dzisiaj zeszyt z wycinkami leży w szafie:)

ocenił(a) film na 10
rutka91

U mnie też na pierwszym miejscu Kickboxer xD Później Lwie serce, Uniwersalny żołnierz.

rutka91

Kickbokser to był mój pierwszy film DVD kupiony z gazetą ( z komputerem w 2000 roku dostałem Matrixa). Mam płytę DVD ale oglądam często na YouTube. Fajny film o przyjaźni między kolegami i braćmi.

ocenił(a) film na 7
rutka91

U mnie też w czołówce Kickboxer
1- Krwawy sport
2- Kickboxer
3- Lwie serce
4- Uniwersalny żółnierz
5- Nieuchwytny cel
6- Cyborg
7- Podwójne uderzenie
8- Bez odwrotu
9- Wykonać wyrok

ocenił(a) film na 10
returner

wszystkie są zajebiste :D

rutka91

To jeden z moich 3 ulubionych filmów z Jean-Claudem:) Obok "Podwójnego uderzenia" i "Krwawego sportu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones