PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786857}

Kataklizm

Dans la brume
5,2 2 783
oceny
5,2 10 1 2783
Kataklizm
powrót do forum filmu Kataklizm

Pokazane jest w filmie, że człowiek umiera dopuero po jakimś czasie oddychania gazem, dlaczego więc ojciec dziewczynki nie próbował podać matce tlenu?! Film ogółem spoko, chwilami nudny, przewijałam, zamiast biegania po miescie, mogliby rozwinąć wątek tych starszych osób np.

ocenił(a) film na 5
paulina_2017

Tez mnie to zdziwiło czemu ten dureń stanął i się gapi zamiast wnieść ją wyżej. Może tak naprawdę nienawidził żony a miał romans z sąsiadką, tą z najwyższego piętra.

ocenił(a) film na 6
tytus01

Wolałabym żeby on zginął, wzbudził mniejszą sympatię we mnie.

ocenił(a) film na 5
paulina_2017

Jakiś taki kudłaty jak hobbit biegał a jego żona mi się podobała :)

ocenił(a) film na 8
tytus01

Żona właśnie cholernie nieprzyjemna dla mnie. Gość ogarnięty i w ogóle, a tu takie niemiłe babsko.

paulina_2017

Zamiast pisać, że wolałabyś żeby zginął, bo wzbudził w tobie mniejszą sympatię, trzeba było oglądnąć dokładnie i uważnie cały film bez przewijania. Gdybyś oglądała film dokładnie i cały, od początku, to zauważyłabyś, że ta matka mało się interesowała swoją córką, i tylko praca i praca, podczas gdy to właśnie ojciec interesował się najbardziej z obu rodziców, córką...

paulina_2017

Jeszcze takie dwie rady... radzę nie przewijać filmów. Inaczej po prostu nie oglądaj w ogóle i spożytkuj czas na coś innego. Druga rada, nie życz nikomu śmierci, nawet w filmie...

paulina_2017

Ludzie umierają od razu po dostaniu się oparów do tchawicy, nie mógł podać żonie tlenu niestety

ocenił(a) film na 6
jarojag

Nie wierzę, żeby przez maseczke tlenową tego sąsiada nic się nie dostalo np. Ponadto człowiek czasami stara się kogoś uratować, pomimo braku nadziei, dlatego film ten byłby bardziej wiarygodny, gdyby go dopracowano w takich momentach.

paulina_2017

Nie czepiajmy się szczegułów, oskarka nie dostanie na pewno , ale czas spędziłem pilnie patrząc w ekran tv , bez spogladania na zegarek, a to u mnie wyrocznia...Czy pozycja jest dobra czy też nie.

ocenił(a) film na 6
jarojag

Ja momentami się wynudziłam, zapewne dlatego się czepiam, ale mimo wszystko doceniam film, zdecydowanie może się podobać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones