PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786857}

Kataklizm

Dans la brume
5,2 2 783
oceny
5,2 10 1 2783
Kataklizm
powrót do forum filmu Kataklizm

2/10

ocenił(a) film na 2

Pare pytan
1. Jak psy oddychaly? Czy ktos sie nad tym zastanowil?
2. Czemu na dachach nie bylo innych ludzi? Widac bylo na poczatku pare, ale pozniej znikneli.
3. Czemu ojciec i maz - idiota - nie podbiegl do zony i nie zaciagnal jej na gore? Przeciez moglby miec chociaz nadzieje, ze zona przezyje.
4. Jakim cudem te dzieci mogly oddychac?! Corka chora, tyle lat nie mogla wychodzic ze swojej kuli, a nagle wyszla na mgle i czula sie cudownie?
5. Czemu nikt jakos nie rozwazal o tej mgle? Oni mieli radio, nikt nie dawal zadnych informacji na ten temat?
Koncowka byla taka beznadziejna przez te wszystkie... bledy. Tytul adekwatny do jakosci filmu - kataklizm.
2/10
Dalbym 1, no ale jakos tak nie wiem. Szkoda mi czasu osob, ktore wziely udzial w tym wszystkim.

ocenił(a) film na 2
Damiann17

Dodalbym jeszcze tylko ze dym nie ukladalby sie w nieruchomecwarstwy tylko wskutek wiatru sie mieszal i wznosil a nawet bez wiatru wskutek dyfuzji sie rozprzestrzenial. Megabzdura to dzieci ktorym wszystko szkodzilona potem wyszy i cud sie stal. dalbym 1 ale wyznacznikiem g.. jest dla mnie za czarna tecza avten byl o 1 pkt lepszy

ocenił(a) film na 5
Damiann17

Mnie zastanawia co innego. Jak to jest, że jedne psy oddychały i żyły, a inny leżał i dusił się w domu..

ocenił(a) film na 7
Damiann17

1. Podobnie tak ludzie. Miały schorzenie, które powodowało, że dym im nie szkodził.
2. Niskobudżetowy :) Sporo poszło pod katedrę, tam miał być ratunek.
3. Skąd wiesz, że nie sprawdził tętna? Sam widział, że ludzie umierali od kilku wdechów.
4. Oglądasz film z gatunku Sci-Fi. Sądziłeś, że to film kostiumowy na faktach? :p Ich choroba powodowała, że dym im nie szkodził.
5. Radio to nie CB radio. Na pasmach poszedł komunikat alertowy. To nie wiocha tylko Paryż. Ile Ty masz starych odbiorników radiowych w domu? Już bardziej dziwi fakt, że matka wiedziała jak je naprawić ;)
Pytania zadałeś takie jakbyś w ogóle nie zastanowił się nad niczym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones